Німецькі саночники завоювали командне золото в Пхьончхані

1,4 т.

Збірна з санного спорту принесла Німеччині дев'яту золоту медаль на зимовій Олімпіаді. Наталі Ґайзенберґер стала чотириразовою олімпійською чемпіонкою і найуспішнішою саночницею в історії Олімпійських ігор нового часу.Німецька збірна з санного спорту виграла естафету на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. Наталі Ґайзенберґер (Natalie Geisenberger), Йоганнес Людвіґ (Johannes Ludwig) і двійка Тобіас Вендль (Tobias Wendl) і Тобіас Арльт (Tobias Arlt) повторили в четвер, 15 лютого, успіх саночників з ФРН на Іграх-2014 в Сочі.

Наталі Ґайзенберґер стала чотириразовою олімпійською чемпіонкою (попереднє золото 30-річна спортсменка з Баварії завоювала двома днями раніше) і, таким чином, - найуспішнішою саночницею в історії Олімпійських ігор нового часу.

Крім того, нагорода, отримана німецькою командою, виявилася тисячною золотою медаллю за всю історію зимових Олімпіад з 1924 року. У скарбниці олімпійської збірної Німеччини тепер дев'ять золотих медалей, дві срібні та чотири бронзові. Німецька збірна продовжує впевнено лідирувати в неофіційному командному заліку.

Срібна медаль в естафеті дісталася збірній Канади, бронзова - Австрії. Україна посіла останнє 13-те місце. Збірна у складі Антона Дукача, Олександра Оболончика, Романа Захарківа й Олени Шхумової програла 6,5 секунд переможцям з Німеччини.