Даяна Ястремська - відома українська тенісистка.

Коротка біографія

Діана Ястремська народилася в Одесі, в 2000 році.

Займатися спортом почала ще у віці п'яти років. У підсумку, з гімнастики, танців, тенісу та плавання вибрала саме теніс.

Уже в дванадцять років Ястремська дісталася до фіналу відомого кубка Orange Bowl.

У п'ятнадцять років завоювала перший професійний титул в тенісі, пройшовши до переможного кінця бразильський 25-тисячник ITF. Крім впевненої перемоги Ястремська стала першою тенісисткою з покоління 2000-х років, яка завоювала титул переможця ITF.

З 2016-му році спортсменка дійшла до фіналу турніру Уїмблдон серед дівчат в одиночному розряді. Тоді ж стала і фіналісткою Australian Open в парному розряді.

Пізніше вона виграла римський турнір ITF, а також доходила до фіналу в турнірах, що проходили в Великобританії і Франції.

Після цього спортсменка отримала запрошення від організаторів турніру WТA в Стамбулі, Туреччина. Там Діану агітували змінити громадянство на турецьке, проте українка відмовилася.

У 2018 році Ястремська впевнено перемогла в турнірі WTA в Гонконзі, перетворившись в нову спортивну зірку України і ставши наймолодшою ​​українкою, яка перемогла в WTA.

У лютому 2019 року спортсменка здобула перемогу в таїландському тенісному турнірі, заробивши за перше місце 250 тисяч американських доларів.

Рейтинг

На юніорському рівні спортсменка добиралася до шостого місця в світовому рейтингу.

Сумарно на її рахунку один титул ITF і три титули WTA.

Станом на лютий 2019 року в рейтингу WTA Даяна Ястремська займає 34-у позицію.

Соцмережі

Найбільшою популярністю сторінка Даяни Ястремської в Instagram, де вона ділиться як фотографіями своїх перемог і кадрами участі в різних турнірах, так і фото відпочинку і подорожей в різних куточках світу, фотографіями з членами своєї сім'ї. Зараз у аккаунта української тенісистки вже більше 35 тисяч передплатників.

Також у неї є сторінка в Twitter, яку читають три тисячі чоловік, і аккаунт у соціальній мережі Facebook з 4,5 тисяч підписників.