ГоловнаБлоги

"Оскар-2018": оголошені номінанти на премію

13.4тЧитати новину російською

У вівторок, 23 січня, у Лос-Анджелесі (США) оголосили претендентів на отримання головної нагороди Американської кіноакадемії "Оскар".

"Обозреватель" публікує повний список картин та акторів, що претендують на нагороду.

Кращий фільм

"Клич мене своїм ім'ям"

"Темні часи"

"Дюнкерк"

"Геть!"

"Леді Берд"

"Примарна нитка"

"Секретне досьє"

"Форма води"

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі"

Краща чоловіча роль

Гарі Олдман ("Темні часи")

Тімоті Чаламет ("Клич мене своїм ім'ям")

Деніел Калуя ("Геть")

Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка")

Дензел Вашингтон ("Роман Ізраел, Esq.")

Краща жіноча роль

Саллі Хокінс ("Форма води")

Марго Роббі ( Тоня проти всіх")

Сірша Ронан ("Леді Берд")

Меріл Стріп ("Секретне досьє")

Френсіс Макдорманд ( Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі")

Кращий режисер

Крістофер Нолан, "Дюнкерк"

Джордан Пив, "Геть"

Грета Гервіг, "Леді Берд"

Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка"

Гільєрмо дель Торо, "Форма води"

Кращий оригінальний сценарій

"Любов - хвороба"

"Геть"

"Леді Берд"

"Форма води"

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі"

Кращий адаптований сценарій

"Клич мене своїм ім'ям"

"Горе-творець"

"Логан"

"Велика гра"

"Ферма "Мадбаунд"

Кращий художник-постановник

"Красуня і чудовисько"

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Темні часи"

"Дюнкерк"

"Форма води"

Краща операторська робота

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Темні часи"

"Дюнкерк"

Ферма "Мадбаунд"

"Форма води"

Кращі костюми

"Красуня і чудовисько"

"Темні часи"

"Примарна нитка"

"Форма води"

"Вікторія і Абдул"

Кращий звуковий монтаж

"Малюк на драйві"

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Дюнкерк"

"Форма води"

"Зоряні війни: Останні джедаї"

Кращий звук

"Малюк на драйві"

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Дюнкерк"

"Форма води"

"Зоряні війни: Останні джедаї"

Кращий анімаційний короткометражний фільм

"Дорогий баскетбол"

"Прийом у саду"

"Лу"

"Негативний простір"

"Огидні рими"

Кращий ігровий короткометражний фільм

"Початкова школа Де-Калба"

"Одинадцять годин"

"Мій племінник Еммет"

"Тихий дитина"

"Всі ми: людство"

Кращий саундтрек

"Дюнкерк"

"Примарна нитка"

"Форма води"

"Зоряні війни: Останні джедаї"

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі"

Кращі візуальні ефекти

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Правоохоронці Галактики 2"

"Конг: Острів черепа"

"Зоряні війни: Останні джедаї"

"Планета мавп: Війна"

Кращий монтаж

"Малюк на драйві"

"Дюнкерк"

"Тоня проти всіх"

"Форма води"

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Кращий грим і зачіски

"Темні часи"

"Вікторія і Абдул"

"Чудо"

Краща чоловіча роль другого плану

Ульям Дефо ("Проект "Флорида")

Вуді Харрельсон ("Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі")

Річард Дженкінс ("Форма води")

Крістофер Пламмер ("Всі гроші світу")

Сем Рокуелл ("Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі")

Кращий фільм іноземною мовою

"Фантастична жінка" (Чилі)

"Образа" (Ліван)

"Нелюбов" (Росія)

"Про тіло і душу" (Угорщина)

"Квадрат" (Швеція)

Кращий документальний короткометражний фільм

"Еддіт + Едді"

"Рай - затор на 405 шосе"

"Героїн"

"Навички ножа"

"Зупинка руху"

Кращий анімаційний фільм

"Бос-молокосос"

"Годувальниці"

"Таємниця Коко"

"Фердинанд"

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

Кращий документальний фільм

Abacus: Small Enough to Jail

"Особи, села"

"Ікар"

"Останні люди Алеппо"

"Стронг-Айленд"

Краща пісня​​​​​​​

Mighty river - "Ферма "Мадбаунд"

Mystery of love - "Клич мене своїм ім'ям"

Remember me - "Тайга Коко"

stand up for something - "Маршалл"

This is me - "Найвеличніший шоумен"

Як повідомляв "Обозреватель", за підсумками "Оскара-2017" в номінації "Кращий фільм року" переміг "Місячне світло" .

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш
Щоб проголосувати за коментар чи залишити свій коментар на сайті, до свого облікового запису MyOboz або зареєструйтеся, якщо її ще немає.
Зареєструватися
Нові
Старі
Кращі
Найгірші
Коментарі на сайті не модеровані

Наші блоги