МоваЯзык
Кияни Відео

/ Новини медицини

На Хмельниччині від "вітамінів" раптово померла 4-річна дитина: відео

26.4т
Читати матеріал російською

У Віньковецькій районній лікарні Хмельницької області 4-річний хлопчик раптово помер після уколу. Лікарі стверджують, що це була ін'єкція вітамінів.

Як розповіла мама дитини, вони привезли його в медзаклад, оскільки хлопчик скаржився на незначні болі в животі, передають "Факти". (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Після проведення обстеження нічого критичного не виявили, для профілактики вкололи нібито препарат для поліпшення захисних сил організму. Однак, хлопчик буквально через кілька секунд помер. Його реанімували майже 40 хвилин, але безрезультатно.

4-річний хлопчик помер від уколу

4-річний хлопчик помер від уколу

Скріншот із відео

"Цей коензим композитум – це препарат такий, набір вітамінів і мінералів. Він іде при ацетономічному синдромі", – пояснив лікар-неонатолог Володимир Галанзовський, який призначив укол.

Водночас судмедексперти прийшли до висновку, що у хлопчика було гостре запалення бронхів. Медики припустили, що це може бути вірус, тому що тиждень тому щось подібне вбило і 22-річну сусідку сім'ї хлопчика. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Родичі при цьому обурені тим, що лікарі намагаються пов'язати ці дві смерті, і вважають, що так намагаються виправдати свою некомпетентність.

Водночас місцеві жителі також висувають версію, що обоє отруїлися хімікатами, якими аграрії кроплять свої угіддя.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

1
Коментарі
47
3
Смішно
4
Цікаво
62
Сумно
8
Треш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Артеллерист Моня
Артеллерист Моня
Инекции
Показать комментарий полностью

Блоги медицини