АЛТУ: Латвія та Узбекистан поповнили ТОП країн в’їзного туризму

11

Вперше у ТОП 20 країн в’їзного туризму України потрапила Латвія і Узбекистан, а Швеція піднялася з 20 сходинки (у 2011 році) на 10. По це розповіли у прес-центрі інформаційного агентства "Главком" віце-президент з питань виїзного туризму Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ) Олександр Новіковський та представник Української федерації убезпечення (УФУ) Олександр Вішталюк.

Всього у 2012 році Україну відвідало понад 25 млн іноземців - на 2% або на 500 тисяч осіб більше, ніж у 2011 році (24,5 млн). Структура в’їзного туризму не зазнала істотних змін, зазначили спікери.

Вони також окреслили основні тенденції зимового сезону 2012/2013.Так, щорічна кількість мандрівників і напрямків відпочинку збільшується. Окрім традиційних зимових України, Польщі, Австрії, Словаччини, а також Єгипту, ОАЄ, Таїланду, користуються попитом відносно нові - Фінляндія, Грузія, Гоа, Шрі-Ланка, В’єтнам, Грузія.

Також туристи схильні менше купувати тури в останній момент і поступово призвичаюються до раннього бронювання, яке дає можливість заощадити до 40% вартості туру.

Спікери нагадали читачам "Обозревателя" про правила купівлі туру. Так, слід навести довідки про туристичного оператора, поцікавитись, чи пройшов турагент добровільну перевірку на відповідність правилам ділової практики та професійної етики Асоціації лідерів турбізнесу України і отримав "Знак Якості АЛТУ". Договір має бути між туристом і туристичним оператором, а не між туристом і турагентом. Турагенція має видати туристу квитанції про повну оплату турпродукту.

Нагадаємо, що у 2011 р. спостерігалося різке збільшення в’їзного туристичного потоку України за рахунок країн Європи – 5,3 млн осіб, країн СНД –15,4 млн осіб та інших країн –458,1тисяч осіб.

За дослідженнями Всесвітньої туристичної організації, економічна ситуація у світі впливає на поведінку туристів на туристів: зменшується кількість днів відпочинку, натомість на якості туристи не економлять.

Читайте все новости по теме "Семейный туризм" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости