Подорожі за кордон за новими правилами

33

Літо в розпалі і багато хто вже "пакує валізи", збираючись у відпустку. З кожним роком зростає кількість прикарпатців, які для відпочинку обирають Туреччину, Єгипет, Чорногорію чи інші зарубіжні країни, пише газета "Галичина". Якщо й ви збираєтеся за кордон, самі чи всією сім"єю, то варто мати на увазі, що з 1 червня набрав чинності новий Митний кодекс України, яким, зокрема, збільшено перелік товарів, які можна брати із собою у подорож.

Виїжджаючи за кордон, можна взяти з собою фотоапарат, відеокамеру, ноутбук, мобільний телефон та електронну книгу — їх не потрібно письмово декларувати при перетині Державного кордону. Кожний з нас також може везти й товари, загальна вартість яких не перевищує 10 тисяч євро. Проте варто мати на увазі, що в наших валізах при перетині Державного кордону не повинно бути більше одного блоку сигарет, літра спиртних напоїв, двох літрів вина і п"яти літрів пива.

З собою дозволено везти і твори мистецтва, ікони та коштовності, але за умови, що їхня вартість не перевищує 10 тисяч євро.

Щоб відпочинок запам"ятався, звісно, необхідні ще й гроші. Митний кодекс визначає, що у подорож за кордон маємо право взяти готівку, загальна сума якої в розрахунку на особу не перевищує також 10 тисяч євро. Словом, беріть найнеобхідніше, але не виходьте за межі названого і розраховуйте на те, що зворотний багаж поповниться сувенірами й подарунками.

Читайте все новости по теме "Туры" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости