Подорожуй, сидячи дома: Google запустив онлайн-екскурсії по музеях світу - відео

418

Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства. Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео та 30 віртуальними турами по 50 музеям світу.

Онлайн-екскурсії доступні на сайті проекту Google Arts & Culture.

В його рамках користувач може опинитися на підмостках кращих театрів світу, включаючи Карнегі-хол, Берлінську філармонію, Паризьку оперу, Міський театр Сан-Паулу та багато інших. Проект отримав назву "Performing Arts".

Як повідомляють розробники, вони використовували технологію віртуальної реальності, щоб "оживити" деякі експонати, наприклад, Жіраффатітана з Музею природної історії в Берліні, одного з найвищих динозаврів, коли-небудь жили на планеті. Крім того, сайт включає в себе більше сотні інтерактивних матеріалів про вистави і закулісне життя.

Відвідувачам онлайн-виставки також пропонують подивитися, як виглядають 3 000 видів живих істот, зібраних в одній гігантській шафі, і дізнатися, як могли виглядати наші предки.

Експонати можна розглянути в браузері, а також в новому додатку Google Arts & Culture. Панорамні відео доступні також на YouTube. Всі інтерактивні виставки та онлайн-екскурсії проводяться англійською мовою.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости