У Житомирській області відбувся Чемпіонат Києва з техніки альпінізму

2.2т

З 11 по 12 червня на скельному масиві села Дениші Житомирської області відбулися змагання з техніки альпінізму на природному рельєфі.

Захід проводився під егідою Федерації альпінізму та скелелазіння м. Києва та зібрав найкращих представників київської школи альпінізму, скелелазіння та спортивного туризму.

Учасникам пропонувалось показати не лише зразкову силу та витривалість, а й навики швидкого підйому та спуску по вертикальним скелям; вміння надійно організувати страховку, використовуючи власні закладні елементи; здатність долати різноманітні гірські перешкоди, чи то триметрова льодова тріщина чи нависаючий карниз, які постійно зустрічаються альпіністам під час сходжень.

Дистанція вийшла дуже насиченою і різноплановою, що дозволило кожній команді обирати власну тактику, зважаючи на свої можливості. До речі, цього року команди виступали в чисто чоловічому і чисто жіночому складах, тобто без змішаних зв'язок. Звичайно, хлопцям вдавалося проходити етапи швидше, але й дівчата проявили себе дуже достойно.

Переможцями змагань у чоловічому заліку стали Горбатов Дмитро та Сопронюк Сергій, в жіночому – Гінько Марина та Юрасова Юлія.

Спонсорами змагань виступили магазин спортивного спорядження El Capitan та виробник надлегкого туристичного спорядження Fram Equipment, завдяки яким переможці отримали цінні призи та подарунки.

Як повідомляв "Обозреватель", закарпатець на змаганнях першим забіг на вершину Говерли.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости