ГлавнаяБлоги

Ми не здались!

4.1т

Канада

Після того, як нам відмовили в канадській візі, ми думали про апеляцію. Найперше написали листа консулу Канади, спробувавши пояснити, що ми справжні мандрівники, а не емігранти. Навзаєм отримали суху відповідь: "Ви можете подати документи ще раз, однак не радимо цього робити, якщо у вас не з’явились суттєві зміни. Оплата за подачу відбудеться так само, як і за попередню, без повернення коштів".

Однак ми не ризикнули, оскільки суттєвих змін не відбулося", ми не стали ще справжнішими мандрівниками, ніж були. Не подумайте, ми не здались, просто послухались свого серця. Бо на той час так і не мали довідки з роботи. Запрошення вже мали - прислала фізична особа з Канади. Проте ми все зважили і вирішили: ще не час для Канади. По перше, ми вже втратили 1000$ квитки в Канаду, придбавши їх завчасно (це було значно дешевше). Зараз ведемо переговори з авіакомпанією й вони нам пообіцяли половину повернути. Крім того 300$ втратили за візи. Бо коли ви подаєте документи на отримання візи в Канаду, треба відразу й платити. Потім гроші ніхто не повертає.

Отже, ми вирішили Канаду відкласти на потім - через рік, коли зберемо вже кілограм хороших документів, а не 800 г, як було цього разу.

Японія

То була наша мрія, але поки ми її не втілюємо. Добре почитавши всю інформацію про візи, ми зрозуміли, що зараз це нам напряжно. До того ж, летіти у вересні, як ми планували, з Токіо до Буенос-Айреса - це супер дорого й поки нам не по кишені: майже 3000$ без врахування додаткового багажу (велики та причепи). Тож Японія відпала.

Отож...

Наразі ми крутимо педалі Китаєм, наша віза закінчується через 15 днів. Далі плануємо у В’єтнам, Камбоджу і, можливо, знову в Лаос - він нам дуже сподобався: колоритний, простий, дешевий, приємний для веломандрів, навіть якщо й з поганенькими дорогами.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги