"Небесні ворота": дивовижні фото печери у Китаї

540

Печера "Небесні ворота" на горі Тяньмень – одна із найбільш вражаючих визначних пам’яток національного парку в провінції Хунань в Китаї, у міста Чжанцзяцзе. Веде до неї не менш захоплююча дорога, що отримала назву "Дорога великих брам".

Печера відома тим, що є найвищою в світі з усіх печер, утворених природним шляхом. Однак, більш цікава вона саме своїм приголомшливим виглядом: на висоті в 1500 метрів перед відвідувачами постають грандіозні ворота висотою в 131,5 метра, шириною 57 метрів в найширшому місці і довжиною 60 метрів. Ця земна краса, оповита хмарами, справляє дійсно незабутнє враження на кожного, хто опиняється тут – здається, ще крок, і ви справді потрапите на небеса.

Додають чарівності місцю й численні легенди, що пов’язані з ним. Місцеві жителі вважають, що гора володіє надприродними силами. Вважається, що кілька феноменальних випадків несподіваного падіння водоспаду з вершини гори нерозривно пов’язані з тими чи іншими важливими подіями в житті країни. Інша легенда прийшла з далекого минулого, з часів династії Мін – кажуть, учасники повстання, що спалахнуло тоді, сховали десь неподалік незліченні скарби. Століттями шукали їх з тих пір численні шукачі скарбів, але так і не знайшли…

Дорога на горі

Зворотній бік печери

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости