У США створили еко-будинок у горах

509

Цей будинок в Джейксон Гол (штат Вайомінг, США) створений під керівництвом дизайнерського бюро Pearson Design Group – абсолютна мрія для тих, хто любить спокій і гори на горизонті.

І справа тут не тільки у вдалому вписування проекту в навколишній ландшафт, хорошому підборі матеріалів і кольорів і декількох захоплюючих декоративних прийомів: швидше, вражає те, як далеко все це багатство декораторського смаку забралося від цивілізації.

Весь інтер’єр будинку можна було б назвати мінімалістичним, з одною тільки поправкою: атмосферу він має скоріше як у проектів у стилі шале, ніж як в районах урбаністичної забудови.

Найприємніше місце в будинку – відкрита веранда з каміном, диваном і двома кріслами, з панорамним видом на луки і гірський ланцюг вдалині. Тут дерев’яного матеріалу більше, ніж бетону – підлога і стеля оббиті дошкою з масиву, з чого і зроблена всі меблі.

Вітальня витримана в дуже спокійній, сіро-молочної колірній гамі. При бажанні господарі розбавляють її яскравими язиками полум’я в зимовий день, але зазвичай – це просто світле місце для роботи, відпочинку та читання всієї сім’ї.

Строгий вигляд кухні трохи розбавляють яскраві кольори стільців при барній стійці і в їдальні. Мандариновий, помаранчевий і жовтий не дають забути про тепле літо, навіть коли в холодному Вайомінгу випадає 20 см снігу.

Саме такий цей унікальний проект будинку в екостилі. Приємного перегляду.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости