Екзотичні готелі світу, в яких відчувається справжня гармонія з природою: фото

449

Ми часто шукаємо куточок, де можна побути на одинці з собою та природою. Щоб втекти від надмірного шуму мегаполісів і забути про контакти із зовнішнім світом, люди вирушають на пошуки відповідного житла, ізольованого від зовнішнього світу.

У цьому огляді представлено п’ять готелів, що сховалися від цікавих поглядах сторонніх у найбільш важкодоступних і екзотичних куточках нашої планети.

1. Висококласний готель з видом на гірські вершини

Готель, розташований в горах Кордильєрах (Чилі).

Explora Patagonia – висококласний готель.

Посеред високих чилійських Кордильєр на березі озера Пеое розташувався прекрасний готель Explora Patagonia. Туристи цінують його через вдале розташування на лоні незайманої природи і висококласне обслуговування. Дістатися до гірського готелю можна тільки на спеціально замовленому позашляховику, оскільки до найближчого населеного пункту відстань майже 300 кілометрів.

2. Європейський комфорт з африканським колоритом

Sossusvlei Desert Lodge – рятівний оазис посеред пустелі.

Sossusvlei Desert Lodge – європейський комфорт з африканським колоритом.

Пустеля Наміб – це таке місце, куди від одного джерела до іншого, навіть знаючи шлях, потрібно їхати не менше 3-х днів. У цій ситуації готель Sossusvlei Desert Lodge стає просто рятівним оазисом посеред пустельного простору. Європейський комфорт в поєднанні з африканським колоритом залишать незабутні враження від часу, проведеного в готелі.

3. На суворих берегах Канади

Wickaninnish Inn – готель на суворих канадських берегах.

Готель Wickaninnish Inn. Інтер’єр.

5-зірковий готель Wickaninnish Inn розташувався на березі канадського міста Тофіно (Tofino). В черговий раз дизайнери зуміли ідеально поєднувати суворий ландшафт з висококласним обслуговуванням. Майже кожен з номерів обладнаний вітальнею з прекрасним кам’яним каміном, який створює додаткову атмосферу затишку і спокою для відпочиваючих.

4. Відпочинок з африканськими дикими звірами

Lion Sands Game Reserve – екзотичний готель в Південній Африці.

Lion Sands Game Reserve. По сусідству з готелем бродять дикі тварини.

Відчути подих дикої природи максимально близько дозволить готель Lion Sands Game Reserve. У деяких з 14 номерів спальні розташовані прямо під відкритим небом. Зірки та звуки ночі – романтики, звичайно ж, там, хоч відбавляй. Але все ж розуміння, що дикі звірі ходять десь поблизу, не дають спокою відпочиваючим.

5. Плавучий готель

Manta Resort – плавучий готель біля берегів Танзанії.

Manta Resort. Спальня розташована під водою.

Manta Resort – це ефектний плавучий готель біля острова Пемба в Танзанії. Частина його гойдається на хвилях, а друга повністю занурена у воду. Такий неординарний підхід дозволяє відпочиваючим засинати у спогляданні мирного життя підводних мешканців. До слова, один день на цьому плавучому готелі обійдеться в 1500 американських доларів.Мітки: відпочинок на природі екзотичний відпочинок місця відпочинку незвичайні готелі

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости