Топ-18 унікальних пейзажів природи, від яких перехоплює подих: фото

2.7т

На нашій планеті існує багато чудових, незвіданих просторів, що вражають своєю неймовірною красою. Ця підбірка фотографій відкриває перед нами сюрреалістичні форми природи, від яких перехоплює подих.

Недалеко від міста Торрев’єха на південному заході Іспанії, знаходиться два солоних озера з водою яскраво-рожевого кольору. У цьому озері живуть водорості, які за певних умов виробляють пігмент такого екзотичного кольору.

Мертві влеї або "мертві болота" Намібії оточені піщаними дюнами і усіяні мертвими деревами, яким вже мало не тисяча років.

Данакільська западина знаходиться в Ефіопії, в Данакільській пустелі.На сьогоднішній день це найбільш спекотний з населених місць на планеті: температура коливається від 38 до 62 градусів за Цельсієм.

Озеро Натрон відоме тим, що його покриває солона кірка глибокого червоного кольору.Озеро знаходиться на півночі Танзанії, на кордоні з Кенією.Червоний колір – результат життєдіяльності мікроорганізмів, що живуть в озері.

Цінжі-дю-Бемараха – заповідник на Мадагаскарі, внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Колись ця місцевість була вкрита водою, яка і виточила вапняковий "ліс".

Каньйон Антилопи в Арізоні – найулюбленіший фотографами каньйон на південному заході Америки.Гігантські щілини в піщаних скелях з хвилеподібними стінами утворені за багато століть завдяки повеням, які відбуваються тут раз на кілька років.

Гейзер Флай – маловідома пам’ятка, яка знаходиться в Неваді.Це не природне явище – він утворився випадково в 1916 році внаслідок буріння свердловини.Вода, нагріта геотермальною енергією, виривається з під землі, розчиняючи по шляху різні речовини, завдяки чому і утворилася така різнобарвна поверхня.

Уакачіна – оазис в перуанській пустелі.Навколо маленького природного озера побудоване чудове курортне місто.

Бадаб-е-Сурт комплекс утворень у вигляді травертинових терас на півночі Ірану.Вони утворювались протягом декількох тисяч років – вода з двох гарячих мінеральних джерел, охолоджуючись, відкладала на схил гори такі щаблі з мінералів.

Салінас-Грандес – величезна солона пустеля в Аргентині, її площа становить 6 000 км?.Солончак являє собою дно висохле озеро і є популярним місцем для видобутку солі.

На перший погляд в піщаних дюнах Ленсойс-Марань’єнсіс немає нічого незвичайного.Однак ця плоска територія розташована дуже невисоко по відношенню до рівня моря, тому в сезон дощів вона часто затоплюється, і утворюються ставки, де іноді навіть риба водиться.

Древнє язичницьке місто Петра, столиця Набатейського царства, знаходиться на території сучасної Йорданії.Знамените місто було побудоване навколо скелі з червоного пісковика.

Рисові тераси китайської провінції Юньнань покривають схили пагорбів.Різні сорти рослин створюють різні відтінки.

Долини Каппадокії (Туреччина) усіяні тисячолітніми печерами.У багатьох з них до цих пір живуть люди.

Печера кристалів була відкрита в 2000 році.Вона розташована на глибині 300 метрів під містом Найка, в Мексиці.

Національний парк Брайс-Каньйон знаходиться на південному заході штату Юта.Він вкритий унікальними різнокольоровими структурами, які називаються худу.Вони утворені під дією вітру, води і льоду.

Ці білі піщані кучугури можна побачити в американському штаті Нью-Мексико.Вони покривають площу в 274 квадратних метрів.

У сезон дощів солончак Уюні в Болівії покривається тонким шаром води, виходить ось такий сюрреалістичний вигляд.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости