Мрії здійснюються: комфортабельний будинок на дереві від британських архітекторів

507

Мабуть, кожен у дитинстві мріяв про власний будиночок на дереві. Британські архітектори зуміли втілити це бажання уреальність. Ось тільки їхній будинок на дереві тільки зовні нагадує непоказний курінь, зате всередині це повноцінне комфортне житло.

Архітекторський проект творчого тандему Guy Mallinson і Keith Brownlie.

Архітекторський тандем Guy Mallinson і Keith Brownlie представивчудовий будинок для відпочинку на вихідних Woodsman’s Treehouse. Woodsman’s Treehouse розташований на кемпінг-території Crafty Camping в графстві Дорсет, Англія. Житлову конструкцію утримують п’ять залізних паль. Сам будинок побудований з місцевої натуральної деревини.

Вітальня.

Потрапити в житло можна по підвісному містку. При вході усередину гості потрапляють в невелике лобі, а потім в вітальню з обертовим каміном в центрі. Далі по колу встановлена кухонна поверхня з усім необхідним начинням.

Мідна ванна.

Крім центральної кімнати, в Woodsman’s Treehouse є спальня, санвузол і ніша з мідною ванною. Величезне прозоре скло замість стіни дозволяє мешканцям милуватися навколишньою зеленню.

Кухня.

Спальна кімната.

Джакузі.

Для тих, хто хоче більш близького контакту з природою, зовні на даху будинку передбачені джакузі і літній душ. Щоб відпочинок здавався ще краще, на терасі знаходяться дров’яна піч і барбекю

Барбекю.

Літній душ.

Будинок на дереві Woodsman’s Treehouse

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости