Варто побачити: знімки найкрасивішого міста Чорногорії

8.4т

Котор дійсно можно назвати найкрасивішим містом у Чорногорії, куточком Середньовіччя в центрі Європи.

У Чорногорії між горами і Адріатичним морем розташовані невеликі містечка, які наповнені тією самою історією, яку ми з дитинства бачили в фільмах, читали в пригодницьких книгах і вивчали на шкільних уроках історії.

Практично в кожному такому населеному пункті є "Старе місто", оточене кам’яними стінами, між якими тісняться на вузьких вуличка церковці, будинки зі старовинними вивісками, яким по багато сотень років і численні віхи історії. І якщо ви хочете відчути атмосферу Середньовіччя при мінімумі туристичного лиску, їдьте в місто, який цілком знаходиться під охороною ЮНЕСКО, в якому заборонена сучасна забудова – в Котор.

Чорногорія сама по собі досить невелика країна, тому, при бажанні, всі ці старовинні містечка, розташовані на узбережжі, можна подивитися за кілька днів. Вони знаходяться один від одного буквально в лічені кілометрах. Кучерява біля підніжжя гір прямо над морем дорога пронизує їх один за одним.

Котор розташувався в одній з найкрасивіших природних гаваней Європи – Бока-Которскій затоці біля підніжжя гірського хребта Ловчен – в липні 2000 року Бока Которська була включена в перелік двадцяти п’яти найкрасивіших заток світу.

Місто Котор досить древнє і історія його багата подіями. Ще в третьому столітті до нашої ери римляни заснували тут місто Акрувіум, а до римлян на цьому місці жили іллірійці. Потім місто було в складі Візантійської імперії, Сербської держави, а також Венеціанської республіки і імперії Наполеона. Серцем і душею Котора є Старе місто, оточене стародавніми кріпосними стінами і зберіг безліч історичних та архітектурних пам’яток: собори і церкви, вузькі вулички і сходи, просторі площі і фонтани.

Вулички дуже фактурні і майже не зіпсовані туристичним лоском. Тут набагато менше кафе і сувенірних лавок, як в інших Старих містах.

Мальовничі знімки Котора ви можете переглянути в галереї "Обозревателя".

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости