ОктоберФест у Кам'янці-Подільському 2014: чемпіонат з повітроплавання та збір коштів в зону АТО

1.6т

Місто-фестиваль Кам'янець-Подільський прийме чемпіонат України з повітроплавання з 9 по 12 жовтня. Цього року фієста буде присвячена важливій події – 230 річниці повітроплавання в Україні. Фестиваль традиційно пройде в рамках ОктоберФеста і на цей раз буде об'єднаний з масштабною дводенною добродійною акцією "Єднання", що відбудеться 11-12 жовтня. На ці дні в місті запланували провести рекордну кількість майстер-класів, концертів та інших пізнавальних та інтерактивних заходів для дітей і дорослих з однією великою метою – зібрати кошти для передачі в Координаційний центр допомоги постраждалим в зоні АТО (фонд Романа Браеску-Семенишина).

Під час повітроплавного фестивалю більше 20 екіпажів з різних міст України і європейських країн продемонструють свою майстерність, влаштують справжнє шоу в піднебінні і покатають на кулях усіх бажаючих. Одному з щасливчиків повезе політати в небі абсолютно безкоштовно.

"Цього року фієста особлива, ювілейна. У 1784 році на території України в піднебіння над Кам’янцем вперше піднялася повітряна куля. На фестивалі буде проведена історична костюмована реконструкція запуску першої повітряної кулі", - повідомляє В'ячеслав Гардашнік, віце-президент федерації повітроплавання України.

"Фестивальна програма цього туристичного сезону у всіх містах України скоротилася або змінилася. Кам'янець-Подільський не став виключенням. Частина фестивалів не були проведені у зв'язку з ситуацією в країні. Але від жовтневого традиційного фестивалю ми відмовлятися не стали. Проте фестиваль поміняв формат. Це буде добродійний масштабний дводенний вуличний фестиваль "Єднання". Ніхто не хоче зараз банальних розваг і пива, тому наша мета – це дружба, єднання і збір коштів для постраждалих в АТО. На фестивалі буде багато пізнавального, корисного, інтерактивного. Ми святкуватимемо по-родинному. Головною подією стануть багаточисельні виступи музичних груп з різних регіонів України – з Хмельницького, Кам’янця, Львова, Києва, Запоріжжя. Під час всієї акції збиратимуться прямі пожертвування. Також всі зібрані кошти від продажу сувенірній продукції і 5% від іншої вуличної торгівлі будуть передані до благодійного фонду. Запрошуємо всіх приєднатися до великої сім'ї повітроплавців і разом зробити добру справу", - говорить Тетяна Гончаренко, директор з маркетингу мережі готелів "7 Днів" та організатор фестивалю.

Читайте все новости по теме "Фестивали и концерты" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости