Декілька мільйонів людей можуть залишитися без тепла

1,1 т.
Декілька мільйонів людей можуть залишитися без тепла

Син полковника підходить до батька:

— Тату, а я стану генералом?

— Ні, синку, бо в генерала є свій син!!!

(невідомий геній)

Деякі люди в 29 років вважають, що вони є богом, фінансовим генієм і так себе люблять, що в робочому кабінеті вішають на стіни свој ж фото.

В червні 2005 року пану Бублику Дмитру Олександровичу виповнилось 29 років. Впливові люди зробили йому гарний подарунок на день народження — посаду генерального директора ДП „Газ-тепло” НАК „Нафтогаз Украјни” (цікаво, а на 30-річний ювілей „подарують” НАК???). Віддали підприємство:

1. в якому працює більше 220 чоловік

2. яке має 5 представництв і 1 філію

3. річний оборот коштів якого більше 1,6 мільярда грн.

4. діяльність якого забезпечує теплом міста і села в 16 областях і в АР Крим.

Новий директор — нові заступники (теж фінансисти, як сказав пан Бублик на зборах трудового колективу). Наприклад, Нєвєров Олександр Михайлович, який ще молодший за свого директора і головне достојнство якого, що він керував філією Укрсоцбанку в 19 років. Який гарний досвід! Який стрибок в кар’єрі! Декілька підлеглих і відразу в ДП „Газ-тепло”!

Інший заступник: Васильчук Володимир Петрович. Цей пан не посоромився привести свою матір, Васильчук Віру Василівну, на посаду головного бухгалтера (!!!) Такого „бєспрєдєла” не було навіть при колишній владі.

Що ж робить нове керівництво? Воно „дбає” про својх робітників: не виплачує щоквартальну премію і преміј на свята, зменшує щомісячну премію, відмовляється від виплати матеріальној допомоги на оздоровлення, преміј за підсумками роботи за рік, надбавки за вислугу років. До речі, серед всіх дочірніх підприємств НАК „Нафтогаз Украјни” у нас і до цього часу була найнижча заробітна плата.

Нове керівництво поставило собі за мету позбутися старих робітників. Це в бесіді віч-на-віч підтверджує сам пан Бублик „ви ж розумієте, що поступово я звільню всіх 200 чоловік”. 2 серпня керівництво використало нову тактику: підписувати заяву на щорічну відпустку тільки після того, як робітник напише добровільну заяву про звільнення (!!!). Тактику випробував начальник Департаменту з питань безпеки та правового захисту Бачинський Ігор Валерійович. Вже є перші звільнені та скорочені у зв’язку з реорганізацією підприємства.

Постає питання: чому треба звільняти робітників підприємства, яке чудово працює? яке має найвищий відсоток розрахунків зі споживачами серед дочірніх структур НАК „Нафтогаз Украјни”?

15 жовтня починається новий опалювальний сезон. Повним ходом йде підготовка до нього, підписуються нові договори з підприємствами ТКЕ. А хтось хоче залишити без тепла декілька мільйонів украјнців, дестабілізуючи роботу ДП „Газ-тепло”.

P.S. Телефони для довідок:

Бублик 206-32-00 (02)

Васильчук 206-32-07 (10)

Нєвєров 206-32-14 (08)

Бачинський 206-32-44