Площа зірок


Зірки для видатних українців, які досягли найкращих результатів у своїх категоріях

Tilda Publishing
У проєкті "Площа зірок" ТPЦ Gulliver разом з партнерами – Міністерством культури, молоді та спорту, телеканалом MusicBox, Українською кіноакадемією та організацією "Спільна перемога" – відкриває зірки видатним українцям. Тим, хто зміг досягти висот у категоріях "Театр, кіно", "Спорт" та "Музика".

Ці люди – гордість нації, якими треба пишатися. Проєкт дає для цього чудову нагоду, створивши атмосферну фотолокацією для киян і гостей столиці.

Пам'ятні знаки розміром 30 х 60 см розташовано вздовж бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі. Виготовлені з латуні, вони містять інформацію про вклад лауреата, а також QR-код, за допомогою якого можна перейти на сторінку проєкту.
На "Площі зірок" з'явилися імена Дерюгіної, Мерлені та Тимошенко
Новий сезон української "Площі зірок" — нові герої! 12 березня пам'ятні знаки отримали легендарні спортсмени, чиї перемоги змусили говорити про Україну весь світ.
Детальніше
В Києві на "Площі зірок" відкрили зірку всесвітньо відомому художнику Івану Марчуку
13 серпня на "Площі зірок" ТPЦ Gulliver з’явилася зірка легенди українського живопису, народного художника України, генія сучасності Івана Марчука.
Детальніше
В Києві на "Площі зірок" вшанували відразу чотирьох зірок спорту
27 серпня відкрили зірки на честь легкоатлетки Наталії Добринської, каратистки Анжеліки Терлюги, художньої гімнастки Ганни Різатдінової та легкоатлета Ігора Цвєтова.
Детальніше
На "Площі зірок" у Києві відкрили зірку на честь Ірини Білик
Ірина Білик за час своєї творчої діяльності, а саме 30 років на сцені, випустила 13 альбомів, чотири збірки і близько 50 кліпів. Тепер її досягнення відзначили на "Площі зірок".
Детальніше
В столиці на "Площі зірок" відкрили зірку Тіні Кароль
19 вересня на "Площі зірок", яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірка.
Детальніше
В Киеве открыли звезду Насти Каменских
На "Площади Звезд" появилась особая звезда в честь украинской певицы, поп-дивы – NK. Проект мотивирует современных деятелей культуры не останавливаться на достигнутом
Детальніше