Онлайн-кредитування в Україні: інструкція з правильного використання
Онлайн-кредитування в Україні: інструкція з правильного використання
Tilda Publishing
Споживче небанківське онлайн-кредитування розповсюджене в усіх цивілізованих країнах світу, зокрема й в Україні. Воно надає доступ до додаткових коштів без потреби будь-куди йти і навіть телефонувати. Достатньо оформити заявку на сторінці спеціалізованого сервісу – і вже за декілька хвилин ви отримаєте гроші на картку. Ще одна вагома перевага інтернет-кредитів у тому, що вони доступні й тим громадянам, які з певних причин не можуть звернутися до банку.

Лідером небанківського споживчого онлайн-кредитування в Україні є фінтех-компанія Moneyveo. Її послугами регулярно користуються понад 1 млн українців. За час роботи компанія видала 5+ млн кредитів на суму 20+ млрд грн.
Чому онлайн-кредити такі популярні?
Небанківське кредитування ‒ ефективний і простий інструмент, що відкриває додаткові переваги і дає нові можливості практично всім, хто має термінову потребу в коштах, без таких жорстких вимог до клієнтів, як висувають банки. Чому саме сервіс Moneyveo став лідером на цьому ринку? Є низка причин.

По-перше, щоб отримати кредит у Moneyveo, не треба нікуди йти. Сервіс обслуговує клієнтів дистанційно, що є значною перевагою, особливо під час пандемії. Щоб ним скористатися, потрібні лише комп’ютер, смартфон і доступ до інтернету. Кілька кліків – і кошти надходять на вашу картку. Водночас, для зручності користувачів, компанія передбачила й можливість оформити кредит офлайн: на картку за допомогою терміналів EasyPay або готівкою у відділеннях "Нова Пошта".

Більшість робочих процесів у Moneyveo автоматизовано, тому ухвалення рішень за заявками на кредити здійснюється 24/7 за 30 секунд – цього часу достатньо, щоб отримати від сервісу відповідь про видачу кредиту, а весь процес оформлення триває близько 8 хвилин.

По-друге, компанія Moneyveo дбає про захист особистої інформації своїх клієнтів. Технічні процеси в сервісі налаштовано так, щоб унеможливити доступ до них сторонніх осіб. Безпеку даних підтверджено сертифікатами PCI DSS Service Provider Level 1 та Sectigo EV SSL. У своїй діяльності компанія дотримується вимог міжнародного регламенту про захист даних споживачів GDPR. А впродовж 2020-2021 років вона впровадила у сервісі чотири методи дистанційного підтвердження особи користувача, зокрема і з використанням liveness detection method – технології розпізнавання реального обличчя.

По-третє, Moneyveo тримає зв'язок із клієнтами. Передусім вона пропонує низку звичних способів спілкування з контакт-центром: безкоштовна лінія телефонного зв'язку, email, чат-бот у Telegram та онлайн-чат на сайті. А також для поліпшення якості обслуговування Moneyveo створила на своєму сайті форму зворотного зв'язку: "Поскаржитися на оператора".

По-четверте, компанія пропонує зручні способи сплати кредитів.

Наприклад, онлайн: на сайті moneyveo.ua (з авторизацією або без); через платіжні сервіси; у чат-боті в Telegram; в інтернет-банкінгу. Також передбачена можливість сплати офлайн: через термінали самообслуговування, у відділеннях "Нова Пошта" або через каси банків.

Moneyveo ‒ соціально відповідальний бізнес
Moneyveo працює із трьома основними напрямами корпоративної соціальної відповідальності: освітні проєкти, підтримка центру для онкохворих дітей "Дача", допомога українським військовим.

Moneyveo ініціювала соціально-освітню програму для студентів факультету інформатики Національного університету "Києво-Могилянська академія". У межах ініціативи Moneyveo провела два курси: "Інтернет-просування вебпроєктів" та "Пошукова оптимізація вебзастосунків". Завдяки фінансовій підтримці з боку Moneyveo, студенти могли працювати з платними інструментами в умовах реального бізнес-середовища. Автори найкращих робіт, виконаних під час навчання, отримали від компанії грошові винагороди.
Ще один проєкт, втілений Moneyveo у 2020 році, – освітній курс для українських бійців, створений спільно з Київською школою економіки. У межах Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО/ООС фахівці Moneyveo записали для слухачів відеоуроки з онлайн-маркетингу.
На фото: вручення нагороди від Києво-Могилянської академії
На фото: отримання нагороди від військових
Також Moneyveo створила два соціальні проєкти всеукраїнського масштабу: серіал "Кіберняні" – для всіх, спільно з Міністерством цифрової трансформації України, і цикл навчальних відео "Переведення бізнес-процесів в онлайн" – для приватних підприємців.
На фото: Moneyveo та Міністерство цифрової інформації - партнери спільного проєкту
Moneyveo фінансує будівництво нового приміщення центру для онкохворих дітей "Дача". Юні пацієнти проживають тут разом із рідними у період лікування в Національному інституті раку в Києві. "Дача" дає змогу родинам, які стикнулися з тяжкою хворобою, не платити за оренду житла, а спрямовувати зекономлені кошти на відновлення здоров'я дітей. Зараз центр може приймати одночасно лише 6 сімей. А з новим великим приміщенням тут вистачатиме місця для 350 родин на рік. Саме стільки юних пацієнтів із найскладнішими випадками онкології не мають, де жити під час лікування.
На фото: представники Moneyveo та "дачники"
Допомога українським військовим, у межах корпоративної соціальної відповідальності Moneyveo, здійснюється у двох основних напрямах: оплата за лікування і реабілітацію воїнів, постраждалих в АТО/ООС, та забезпечення військових оргтехнікою.

Так, на постійній основі фінтех-компанія допомагає у лікуванні хлопців, які отримали поранення під час бойових дій. У Moneyveo підписано Меморандум про співпрацю з Чернігівським обласним центром комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їхніх сімей та родин загиблих. Метою такої взаємодії є підвищення рівня медико-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС.

Також на постійній основі Moneyveo підтримує Регіональний розвідувальний центр радіоелектронної розвідки "Північ" на Чернігівщині. Компанія передає українським захисникам сучасну офісну техніку, яка значно прискорює робочі процеси і допомагає хлопцям виконувати поставлені завдання.

Водночас компанія надає підтримку благодійному фонду "Армія SOS".


Компанія Moneyveo регулярно перемагає в авторитетних конкурсах і рейтингах. У 2020 році вона отримала звання "Лідер року", "Вибір року", "Бренд року" та "Зірка якості". Упізнаваність бренду Moneyveo зросла з 22% у 2019-му до 60% у 2020 році. На фото: Group СЕО компанії Альона Андронікова з нагородою.

Компанія Moneyveo регулярно перемагає в авторитетних конкурсах і рейтингах. У 2020 році вона отримала звання "Лідер року", "Вибір року", "Бренд року" та "Зірка якості". Упізнаваність бренду Moneyveo зросла з 22% у 2019-му до 60% у 2020 році.

Tilda Publishing
На фото: Альона Андронікова, Group СЕО компанії Moneyveo, із нагородою
Кому варто розглянути Moneyveo як інструмент кредитування?
Глобальна мета компанії Moneyveo ‒ фінансова інклюзія, тобто надання фінансових послуг усім, хто їх потребує.

Кожен хоча б раз у житті потрапляв у ситуацію, коли вкрай потрібні додаткові кошти. Термінова купівля подарунка, відпустка, ремонт авто, омріяний товар із привабливою знижкою. Швидкий онлайн-кредит дозволяє отримати бажане миттєво і не просити позичити гроші у знайомих.

Такий тип кредитів також підходить людям, які не люблять чи не мають часу на черги, поїздки до банківських відділень і тривале очікування на ухвалення рішення про видачу коштів. Оформлення кредиту в Moneyveo просте: кілька хвилин на заповнення онлайн-заявки, 30 секунд на отримання відповіді системи та підписання електронного договору. Після цього сервіс миттєво переказує гроші на картку користувача.

Одним із важливих етапів оформлення онлайн-заявки на кредит є процедура підтвердження особи клієнта шляхом отримання його паспортних даних з одного із джерел: BankID НБУ, застосунок Дія, Бюро кредитних історій, ПриватБанк. Підтверджувати особу клієнтові потрібно при оформленні першого кредиту, надалі – раз на п’ять років або в разі зміни паспортних даних.

На фото: вручення нагороди від військових.
Онлайн-кредит ‒ наскільки це безпечно і практично?
Надійність платежів у сервісі Moneyveo відповідає найвищим світовим вимогам безпеки. Компанія – єдина у своєму сегменті – отримала сертифікат PCI DSS Service Provider Level 1. Він демонструє відповідність стандартам захисту даних, які зберігаються, передаються й обробляються в інформаційних системах організації.

На фото: вручення нагороди від військових.
Скільки "коштують" кредити у Moneyveo?
Наведемо приклади з конкретними цифрами:

1. Кредит Smart для нових клієнтів:

Сума: 1000 грн на 7 днів
Процентна ставка: 0,01% на день
До сплати: 1000 грн 70 коп.

2. Кредит Smart для повторних клієнтів:

Сума: 1000 грн на 7 днів
Процентна ставка: 1,7% на день
До сплати: 1119 грн

3. У межах Рівнів лояльності для постійних клієнтів діють персональні знижки до -50% на процентну ставку.
Приклад розрахунку з такою знижкою:

Сума: 1000 грн на 7 днів
Процентна ставка: 0,85% на день
До сплати: 1059 грн 50 коп.

Розрахувати суму та спробувати оформити споживчий онлайн-кредит ви можете прямо зараз за посиланням.
На фото: вручення нагороди від військових.
У кредитному договорі Moneyveo немає жодних додаткових комісій: користувач сплачує лише ту суму, яка зазначена в договорі, з яким користувач зобов'язаний ознайомитись до підписання. Тож єдине, що треба враховувати під час оформлення кредиту, це можливість своєчасного повернення коштів.

До речі, компанія часто влаштовує для нових і постійних клієнтів різноманітні акції з розіграшами коштовних призів та грошових заохочень. Наприклад, зараз діє пропозиція "Квітневий презент: 500 грн 1 френд!". За її умовами, кожен, хто приведе до сервісу новачка, отримає у винагороду 500 грн на картку, а запрошений клієнт зможе взяти кредит під Дисконтні 0,01% на день.

У квітні стартувала масштабна акція Moneyveo з розіграшем кабріолету. Шанс стати власником розкішного авто має кожен, хто до 31 травня отримає кредит на сторінці "CabrioЛіто". І, до речі, зовсім скоро переможець акції "Лакшері Мальдіви для тебе і твоєї діви!" відправиться в all inclusive-подорож.

На фото: вручення нагороди від військових.
Зверніть увагу: Moneyveo не вимагає надавати контакти поручителів для гарантування повернення кредиту. Важливі умови для позичальника – бути повнолітнім громадянином України та мати власну банківську картку для отримання і сплати коштів.
ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА"

Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серії ІК № 105, реєстраційний №16102832, дата видачі: 21.03.2013 року. Ліцензія Нацкомфінпослуг від 14.05.2015, безстрокова. Кредит "СМАРТ": максимальний строк – 30 днів, максимальна сума – 22 000 грн, реальна річна процентна ставка – від 3,65% до 620,5%. Кредит "КОМФОРТ": максимальний строк – 126 днів, максимальна сума — 30 000 грн, реальна річна процентна ставка — від 237,25% до 474,5%. Заповнення заявки не гарантує отримання кредиту. Деталі на www.moneyveo.ua


©2021 Всі права захищені, ТОВ "Золота середина"