McDonald’s
по-українськи
Як вітчизняні компанії постачають продукти для наших улюблених страв
СПЕЦПРОЄКТ
McDonald’s по-українськи
Як вітчизняні компанії постачають продукти для наших улюблених страв
СПЕЦПРОЄКТ
McDonald’s — найбільша мережа швидкого обслуговування в Україні. Такий статус зобов’язує бути на ринку взірцем, який усі прагнуть наслідувати.

Як вдається McDonald’s роками утримувати любов українців? Все просто: компанія ретельно береже свої високі стандарти та пильнує за якістю продукції. Заклади мережі є в кожному великому українському місті, але мало хто знає, що продукти, з яких готують страви, також переважно родом з України.

OBOZREVATEL і український McDonald’s запускають спецпроєкт, присвячений вітчизняним компаніям, які виготовляють та постачають продукти на кухню мережі. Щоб вам було легше та цікавіше сприймати матеріали, ми зробили багато великих якісних фото прямо на виробництвах. Бажаємо приємної фотоподорожі!
Фіно Верде: як українська компанія постачає салати у ресторани McDonald’s
У першому матеріалі ми розповімо про те, де і як вирощують листя салату для популярних страв. А також про те, як компанія "Фіно Верде" співпрацює з McDonald’s, які технології використовує й де вирощує свою продукцію.
Читати далі
Чумак: як українська компанія постачає соуси у ресторани McDonald's
Цього разу у фокусі уваги — компанія "Чумак" з Каховки Херсонської області, яка забезпечує McDonald’s різноманітними соусами, якісним кетчупом та хрусткими огірками, що надають стравам той самий впізнаваний смак.
Читати далі
Бімбо: як українська компанія постачає булочки у McDonald’s
Сьогодні розповідаємо та показуємо, як українській завод компанії "Бімбо", розташований у місті Дніпро, випікає та постачає різні види смачних та ароматних булочок для найпопулярнішої у країні мережі харчування.
Читати далі
БМК: як український завод постачає молочні суміші у McDonald’s
Полюбляєте смакувати морозивом та шейками у McDonald’s? А знаєте, що молочні суміші, з яких прямо у ресторанах готують ці смаколики, виробляють в Україні? За найсучаснішими технологіями, з найкращого українського молока, з турботою про кожну дрібницю.
Читати далі
100% м’яса: як український завод постачає біфштекси у McDonald’s
Продовжуючи спеціальний проєкт від OBOZREVATEL та McDonald’s, розповідаємо та показуємо, як завод OSI Food Solutions Україна, розташований у місті Козятин Вінницької області, постачає біфштекси до найбільшої в країні мережі ресторанів.
Читати далі


©2020 Усі права застережено