СПЕЦПРОЄКТ

Доступні кредити 5-7-9%

Як скористатися державною програмою підтримки бізнесу
Tilda Publishing
Tilda Publishing
Дешеві кредити для бізнесу здатні надати поштовх усій економіці країни. Фінансовий ресурс для підприємців — це можливість створити нові робочі місця, збільшити продуктивність та гарантувати гідні заробітні плати.

У 2020 році в Україні запустили державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» з низькими кредитними ставками як для бізнесу, що вже працює, так і для стартапів.

Про те, як працює програма, хто може отримати дешевий кредит і на яких умовах, читайте у спецпроєкті OBOZREVATEL та ПриватБанку.
Хто і на яких умовах отримає доступні кредити
Кому кредит дадуть і під який процент? На що можна витрачати гроші? Кому точно відмовлять? Навіщо усе це потрібно державі? У першому матеріалі надаємо відповіді на базові питання щодо програми.
Читати далі
Як отримати дешевий кредит: проста інструкція для бізнесу
Яким має бути ваш бізнес, щоб отримати кредит за державною програмою "5-7-9%"? Як створити та оформити власне підприємство? Без яких інвестицій не обійтися? На які моменти слід звернути увагу?
Читати далі
Хочу кредит під 5%: що потрібно для цього зробити?
Під які інвестиції можна отримати такий кредит? Скільки грошей можна очікувати від банку, а яку суму доведеться знайти самостійно? Якою має бути застава? Які важливі чинники впливають на процентну ставку?
Читати далі
Кому точно дадуть кредит: тонкощі дешевих позик
Як отримати кредит: поради експерта ПриватБанку. Чому важливо слідкувати за репутацією та будувати бізнес прозоро? Які помилки можуть позбавити вас кредита? Що робити, якщо банк відмовив?
Читати далі
©2020 Усі права застережено