СПЕЦПРОЄКТБанківські таємниці

Як зробити банк своїм союзником та партнером
СПЕЦПРОЄКТ
Банківські таємниці


Як зробити банк своїм союзником та партнером
Tilda Publishing
З початком світової економічної кризи роль банків в житті кожного українця щоденно зростає. Від стабільного співробітництва з банком залежить, наскільки успішно бізнес і сім'ї впораються з новими викликами.

Банк може стати вашим надійним фінансовим партнером, який не тільки надасть доступний кредит, але і допоможе обрати правильне рішення і потрібний продукт.

У спецпроєкті від OBOZREVATEL та ПриватБанку фінансові експерти діляться секретами, які допоможуть вам стати улюбленим клієнтом банку, отримати найкращі умови співпраці та надійно захистити свої гроші і добробут.
Як отримати від банку максимум
Розповідаємо, чому вигідно користуватися послугами одного банку, а не декількох, чому фінансова установа зобов'язана добре знати свого клієнта і як уникнути проблем.
Читати далі
Чотири правила, які має знати кожен клієнт банку
Щоб стати улюбленим клієнтом банку і отримувати більш вигідні умови, потрібно дотримуватися кількох простих правил. Логіка банку така: ризик також коштує грошей.
Читати далі
Правила безпроблемного переказу коштів
Щоб не зіткнутися з перешкодами під час переказу коштів, треба знати та розуміти кілька дуже важливих правил. Вони захищають клієнтів та стабільність роботи банку.
Читати далі
Коли і які документи треба показувати банку
Головний принцип: банк – це як сімейний лікар. Якщо він постійно стежить за фінансовим здоров'ям свого клієнта, це дозволяє їм обом уникати ризиків. Розповідаємо, коли і які документи може попросити у вас фінансова установа.
Читати далі
Коли настав час іти в банк і з якими документами
Підтримуючи контакт з клієнтами, оновлюючи їх документи, банк може запобігти випадкам шахрайства, не допустити відмивання коштів та забезпечити стабільну роботу. У яких випадках варто звернутися до банку?
Читати далі
©2020 Усі права застережені