3 июня • обновлено в 23:11
МоваЯзык
Экономика Шоу

/ Другие виды спорта

"Ukraine Relaunch - на "Олімпійському" пройде міжнародний спортивний форум

3.7т

17 листопада 2016 року відбудеться міжнародний спортивний Форум "Ukraine Relaunch. Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни", який пройде у Залі Чемпіонів на НСК "Олімпійський".

Це перший унікальний захід такого формату на тему розвитку спорту, що має на меті обговорити сучасні інструменти та стимули для бізнесу у питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в країні та популяризації здорового способу життя, що є запорукою здорової нації.

"Українці дуже талановиті та спортивні люди, й тренд - здорового способу життя набирає популярності все більше. Саме тому, ми прагнемо привернути увагу громадськості та органів влади до питань розвитку спортивної галузі - інфраструктури, спортивних шкіл, змагань - з позиції бізнесу, який прагне розвивати власну країну" - відзначає представник оргкомітету форуму Олександр Кирієнко.

Форум є сучасною платформою комунікації між державою та спортивною громадськістю задля формування якісного порядку денного розвитку спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, презентації та обговорення імплементації кращого світового досвіду.

Участь у Форумі візьмуть більше 250 участників - представники вищих органів виконавчої влади, відомі спортсмени та функціонери, представники спортивних федерацій та об’єднань, меценати, представники міжнародних бізнесових асоціацій, представники бізнесових кіл України та багато інших.

Партнерами Форуму выступать компанія NBK Group, вода Моршинська, юридичний партнер зходу - компанія AVG, а також компанія Run Ukraine, GOFIT, Nextbike Ukraine, Golf Stream, WISE, Stretching Press Club, UNIFIT, Виставка-музей Братів Кличків, дукарня Wolf.

"Бізнесу потрібно лише чітке розуміння підтримки, яку може надати йому в плані розвитку спорту держава - податкові пільги, вирішення земельних питань чи спрощення процедури отримання певних дозволів, а можливо й започаткування інструменту відсоткової філантропії! Приходьте на форум, будемо ділитися досвідом!" — наголосив представник компанії організатору форуму NBK Group Павло Бабенко.

Під час роботи Форуму буде також проходити виставка-ярмарок історій успіху українських компаній.

Участь у Форумі в якості учасника - безкоштовна. Реєстрація за посиланням на сайті - http://sport.ukraine-relaunch.com/

Узнай результаты матчей Лиги чемпионов у нас в Telegram!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Коронавирус. Самое важное

  • УКРАИНА:

    Подтвержденные случаи: 24 823.

    Вылечились: 10 440. Умерли: 735.

  • В мире заболели более 6,5 млн человек, погибли – 384 тысяч.

  • Ученые из Европы обнаружили новый способ диагностики COVID-19. Он показывает степень опасности вируса.

  • ВОЗ объявила о возобновлении испытаний "препарата Трампа", который раньше обвиняли в повышении смертности от коронавируса.

  • COVID-19 вызвал дискуссии в мире: Швеция признала ошибку отказа от карантина, а Южная Корея ввела QR-коды для похода в клуб или церковь.

Новости спорта

Топ-публикации

Топ-блоги

Ставка матча
все ставки