В Києві пройшли змагання з гірського туризму та альпінізму

39

12-13 березня в Києві, на скеледромі НАУ відбулися щорічні змагання "Кубок МКС" з гірського туризму та альпінізму. Вони пройшли під егідою Київської обласної федерації спортивного туризму (КОФСТ), Федерації альпінізму та скелелазіння м. Києва (ФАІС м.Києва) та за сприяння депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторії Мухи. "Обозреватель" став генеральним медіапартнером змагань.

Цього року це був вже XVIII "Кубок", що зібрав спортсменів з різних регіонів України: Києва, Дніпропетровська, Харкова, Білої Церкви, Інгульця та навіть Василькова. Змагання відбувалися в двох класах: II та IV (загальна градація класів таких змагань – від I до V) та у двох заліках – особистому та загальнокомандному.

Дистанції були досить складними, тому боротьба за перемогу зберігалася до останньої хвилини, але як завзято не змагалися київські спортсмени, головний приз – а це був таки справжнісінький Кубок, поїхав до славетного міста Харкова.

І це свято спорту не відбулося б без ідейних натхненників – команди МКС з м. Києва та спонсорів змагань – компанії "Сходження" (м. Дніпропетровськ), інтернет-магазину Alp.com.ua та компанії "Fram Equipment" (м. Києв.), завдяки яким переможців та призерів у кожному класі було нагороджено цінними призами, а усі учасники отримали пам’ятні сувеніри.

Наступний "Кубок МКС" відбудеться 02-03 квітня 2016 р., цього разу вже на відкритому рельєфі, а саме – на скельному масиві біля с. Дениші (Житомирська обл.).

СМОТРИТЕ ВИДЕО ПО ТЕМЕ:

Как ранее сообщал "Обозреватель", украинский борец посвятил Виталию Кличко победу на чемпионате Европы.

Присоединяйтесь к группе "СпортОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости