У Києві відбувся грандіозний турнір серед військовослужбовців ЗСУ

У Києві 8 грудня відбувся Перший Всеукраїнський турнір з функціонального багатоборства (кросфіт) серед військовослужбовців ЗСУ. Змагальна частина складалась з трьох основних комплексів вправ, які команди виконували естафетним методом чи командним.

В турнірі взяло участь 14 команд, які представляли усі види військ Збройних сил України і команда ветеранів АТО з особливими потребами "Ігри героїв".

Переможцем турніру стала команда Високомобільних десантних військ 2. Друге місце посіли представники Військової академії м. Одеса, а бронзові нагороди дісталися команді Високомобільних десантних військ 1.

Турнір відбувся за підтримки компанії WOD sports UA яка надала весь необхідний інвентар та устаткування для проведення турніру. А також, компанії Power Pro і Strong Fit Brutto, які підготували подарунки для усіх учасників.

Компанія Nanox підтримувала учасників впродовж заходу. Переможці отримали подарунки від виробника військових екіпірування A-line і мережі військових магазинів Prof1 Group, а також термоодяг від компанії Fahrenheit. Український виробник петлевих тренажерів Gym Air та компанія GoFit також підтримала військовослужбовців і презентувала подарунки переможцям та призерам.

Присоединяйтесь к группе "СпортОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости