Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Шахматистки определили "Королеву"

114

"Чудова подія сталася минулого вікенду в Святошинському районі Києва. У рамках дивовижного спортивного свята вперше в Україні, одночасно відбувся футзальний турнір кращих мініфутбольних команд Києва на призи керівника Святошинського району Володимира Мазепи та жіночий шаховий бліц-турнір "Королева Святошин" за участю найкращих українських шахісток!

Дивовижне поєднання "гри мудрих" з "грою мільйонів" створили неповторну атмосферу, де апогеєм стало обрання "Міс шахів"! А почалося дійство з вручення президентом Асоціації спортивних журналістів України Михайлом Волобуєвим призу святошинцям – як найкращому спортивному районну міста! Чудовий район, чудове змагання двох популярних видів спорту, де українські спортсмени серед найкращих у світі! Ось так на день Святого Миколая ми потрапили в казку і всі учасниці фестивалю висловили свої захоплення й дуже сподіваються, що цей турнір, котрий за своєю організацією та призами перевершує багато міжнародних змагань під егідою ФІДЕ - стане традиційним!

Неможливо перерахувати всіх лауреатів – лише зауважу, що за шахівницею, богиня "Каїса" на олтар перемоги підняла майстриню Тетяну Аксьонову, яка випередила двох досвідчених гросмейстериць – Оксану Возовик і Лідію Семенову, які на двох мають титули чемпіонок Олімпіади, світу, Європи, СРСР, України, Києва. А найвродливішою з усіх чарівних стала красуня Анна Шистарьова – отримавши титул міс і фантастичний приз Миколи Катеринчука від Європейської партії України! Хоча, хіба менш почесне визнання - "За неперевершену жіночність" і "Гармонія краси та інтелекту". Ці блискучі призи від Української Народної Партії і Благодійного фонду Влади Литовченко завоювали відповідно Софія Лещенко і Євгенія Березюк! А чого варта дивовижна діадема яку отримала Оксана Возовик. Їй же дістався чудовий приз від Університету права НАН України. Вишукана і дуже ніжна Тетяна Клюєва виборола приз "За найкрасивіший хід", так кокетливо переставляючи фігури. Яскрава Маргарита Новикова стала "Міс фото на рекламному проспекті турніру"! Без призу, квітів і подарунку та уваги люб’язних господарів – працівників спортивного управління районну, не залишилась жодна з вісімнадцяти учасниць! На щойно завершившись чемпіонаті України про подібне дівчата навіть і не мріяли…

А футболісти вже зібралися вшосте і бої в них відбувалися ще ті! Їх змагання пройшло в затінку бенефісу шахісток, та й схоже майстри шкіряного м’яча були тому дуже раді, адже такої краси розумних дівчат поруч вони ще ніколи не бачили у своєму житті! До речі, їх аплодисментів найбільше дісталось блискучій і неймовірно жіночій Ірині Авчиниковій, що зайвий раз підкреслило класичне – про вкуси не сперечаються. У конкурсі міс багато голосів зібрали інші дівчата, про яких тут і не згадувалось…

А на паркеті Олімпійської бази "Святошин" де й пройшло дійство перемогла команда "Батьківщина", здолавши у фіналі 2:0 "Трейд Лайн". Ну, а шахістки так сподобались усім VIP-гостям, і головному спонсору змагання, що від нього поступила пропозиція зібратися наступного разу на День Святого Валентина вже в лютому і провести подібний турнір в елітному ресторані "Петрович" без футболу, зате з танцями. А ще з мегапризами для всіх двадцяти учасниць! Дівчата дали миттєву згоду і почали шити нові сукні. Вони дуже сподіваються – це буде носитися…"

"Королева Святошин"(Київ, 19 грудня, швейцарська система, 7 турів) 

1. Тетяна Аксьонова (2224) - 5,5

2. Оксана Возовик (2337) - 5

3. Лідія Семенова (2228) - 5

4. Маргарита Новикова (2141) - 5

5. Катерина Должикова (2343) - 4,5

6. Олександра Булах (2152) - 4

7. Євгенія Березюк (2068) - 4

8. Тетяна Клюєва (2162) - 4

9. Марія Корніюк (2109) - 4

10. Ганна Шистарьова (2023) - 3,5

11. Валерія Ковальова (2105) - 3,5

12. Світлана Шистарьова (2123) - 3,5

13. Ірина Авчиникова (2086) - 3

14. Ангеліна Фролова (20210 - 3

15. Софія Лещенко (2089) - 2,5

16. Вікторія Бидкова (2143) - 2

17. Надія Височина (2100) - 1

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Наши блоги