Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

ЯНУКОВИЧ: Проблем з Євро-2012 вистачає

33

В інтерв'ю польскій газеті "Дзеннік" Прем'єр-міністр України Віктор Янукович не омайнув тему "Євро-2012"

- Вікторе Федоровичу, перед нами п’ять років для організації ЄВРО-2012. Це небагато часу?- Тому тим більше ми повинні стати прикладом для цілого світу, що можлива узгоджена співпраця двох країн. Хоча проблем багато: бракує доріг, замало пунктів пропуску через державний кордон, ми повинні створити майже повністю інфраструктуру, необхідну для організації такого важливого заходу.

- А чи теперішня політична криза в Україні не зашкодить підготовці до чемпіонату?- Ця криза — явище короткочасне. Усе вирішиться найближчим часом, тобто ще цього місяця.

- Між Польщею і Україною курсуватимуть вболівальники обох країн. У цій ситуації одним із найважливіших питань може стати проблема віз. На той час Польща вже буде у зоні Шенген.- Це одна з проблем, яку повинен буде розв’язати Оргкомітет. Про його створення ми домовилися з моїм польським колегою Ярославом Качинським. А якщо йдеться про візи, то на час чемпіонату треба буде знайти якийсь вихід.

- ЄВРО-2012 наблизить Україну до ЄС. Це Вас тішить?- Звичайно, адже це проект, який ми реалізовуватимемо спільно з Польщею - членом Європейського Союзу. І я думаю, що це добре, що рішення УЄФА було прийняте під час обговорення Києвом нової угоди про співпрацю з Європейським Союзом. Я маю надію, що цей факт матиме вплив на остаточний вигляд угоди.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Наши блоги