Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Віктор ЮЩЕНКО: "Футбол – це частина серця кожного українця"

35

У презентації взяли участь президенти обох країн – Віктор Ющенко та Лех Качинський, голови національних федерацій – Григорій Суркіс та Міхал Лісткевич, тренери збірних Олег Блохін та Лео Бенхаккер, зірки спорту, відомі суспільні та політичні діячі.

З офіційним візитом

На початку 30-хвилинного дійства Григорій Суркіс представив членам виконкому УЄФА Віктора Ющенка та Леха Качинського, які прибули до Великої Британії з офіційним візитом саме заради підтримки спільної заявки.

"Футбол – частина нашої культури, частина історії, це частина серця кожного українця, – звернувся до поважного зібрання Президент нашої країни. –

Ми усвідомлюємо, що нам важко конкурувати з державами, в яких футбольні традиції не порушувалися історичними катаклізмами, де вже існує інфраструктура, яку ми тільки будуємо".

Виправдаємо довіру

"Але запевняю вас: за п’ять років Україна та Польща зроблять те, чого за іншими обставинами не спромоглися зробити і за півстоліття, – продовжив Віктор Ющенко. –

Ми вже почали зводити у різних містах супер-стадіони завтрашнього дня. Заради цієї ідеї об’єдналися всі – прості люди, бізнесмени, політики. Від їхнього імені, від імені всього українського народу дякую вам за довіру і запевняю: ми обов’язково виправдаємо її!"

Справа національної гордості

"Проведення Євро-2012 – це справа національної гордості наших народів, – почав свій виступ перед членами виконкому УЄФА Лех Качинський. –

Це втілення мрій мільйонів мешканців східної частини Старого Світу, які понад півсторіччя були відокремлені від європейських цінностей. Тому чемпіонат 2012 року назавжди залишиться у спогадах вболівальників та спортсменів як найкращий турнір, проведений на території загальною площею майже в мільйон квадратних кілометрів".

Від моря до моряОпісля виступів голів держав дванадцятьом членам журі УЄФА було запропоновано цікаву програму, зокрема яскравий кліп

"Від моря до моря", що розповідає про історію взаємостосунків двох братніх народів, яка налічує вже дванадцять століть. Нині вони виходять на новий якісний рівень, про що, зокрема, свідчить і спільна участь України та Польщі в тендері на право проведення Євро-2012.

"Нас – 85 мільйонів! – нагадали виконкомівцям автори фільму. –

Ми вміємо працювати, вміємо мріяти й перемагати!"

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Наши блоги