"Азовмаш" у фіналі Кубка Європи ФІБА!

393
'Азовмаш' у фіналі Кубка Європи ФІБА!

Маріупольський "Азовмаш" з перемоги розпочав баталії Фіналу чотирьох Кубка Європи ФІБА. У ½ фіналу азовці у запеклій боротьбі переграли італійський "Віртус".

Дебют поєдинку пройшов за сценарієм команди Рімаса Гірскіса, у складі якої феноменальну гру демонстрував Панайотіс Ліаделіс. Завдяки його зусиллям та вправному командному захисту ще напередодні першої перерви перевага азовців сягнула 15 пунктів – 29:14. Другий ігровий відрізок також пройшов за сценарієм Ліаделіса та компанії, які впевнено утримували свій гандикап – 50:35. Ситуація суттєво змінилась у третій чверті, коли "Віртус", зусиллями екс-форварда БК "Київ" Гільєрме Джованноні та плеймейкера Тревіса Беста, почав впевнено надолужувати згаяне. Відтак, у дебюті заключного періоду статус-кво було відновлено – 60:60. Далі почалися справжні баскетбольні гойдалки. На щастя, краще з нервами впорались українці, які у підсумку здобули перемогу з мінімальним рахунком – 74:73.

У фіналі "Азовмаш" зустрінеться з господарем паркету – "Жироною", яка у п’ятницю розтрощила "Естудіантес".