Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Причина поразки "Мавп" "чинник Ель-Аміна"?

67

Андрій Подковиров однією з причин поразки своєї команди назвав "чинник Ель-Аміна". "Американський разігруючий - не володіє якимись надприродними даними. Просто він зі всього набору комбінацій може вибрати саме ту, яка і стане успішною в даний момент", - відмітив наставник "Мавп". - "Можливо, якби в наших рядах був Ярутіс, і у нас не виникали б подібні проблеми в організації гри". Погодитеся, більш ніж вичерпна характеристика. Після матчу кореспондент "СЕ" дізнався думку про гру згаданих баскетболістів.

Халід ЕЛЬ-АМІН: "В ДРУГОМУ ПЕРІОДІ ПРОСТО ПОЧАЛИ ГРАТИ В СВІЙ БАСКЕТБОЛ"

Лідер "Азовмаша" вийшов з роздягальні одним з перших і відразу ж потрапив під приціл репортерів.

- В першому крузі ми програли "Мавпам" в Маріуполі з великою різницею в рахунку, тому ми були повні бажанням реабілітуватися за ту поразку, - почав розмову Халід. - Чесно кажучи, навіть не думали про забезпечення потрібної різниці в рахунку, а в першу чергу про досягнення потрібного результату. А то, що ми змогли добитися майже 20-очкової переваги, ще раз показало нашу дійсну силу.

- Та все ж вам не відразу вдалося встановити контроль над ходом гри.- Перша чверть була дуже важлива для нас, ми хотіли відразу ж забезпечити собі потрібний заділ. Можливо, деяка напруга негативно вплинула на нашу гру. Радий, що ми зуміли перехопити ініціативу в другому періоді. Не сказав би, що це було складно, просто ми почали грати в свій баскетбол.

- Чому в першій чверті ви не користувалися своєю головною зброєю - триочковими?- Знаєте, я відчував, що в цьому немає особливої необхідності. Як бачите, як тільки з'являлася можливість виконувати дальні кидки - я відразу ж користувався нею.

- Що можете сказати про гру вашого колишнього партнера по «Азовмашу» Кирила Фесенко?

- Чесно кажучи, я практично не відмітив як він грав, адже він провів на майданчику не так багато часу.

Роландас ЯРУТІС: "ГОТОВИЙ ВИЙТИ НА МАЙДАНЧИК ХОЧ СЬОГОДНІ"

Коли наставник черкасців на післяматчевій прес-конференції давав коментарі в кімнаті несподівано з'явився Роландас Ярутіс, проте не в спортивному костюмі, а в цивільному білому піджаці і джинсах. Реабілітаційний курс, що проходить, після травми литовський захисник, який всіма силами рветься на майданчик, хотів в першу чергу віддати належне тренерові своєї команди, але його прихід став вельми символічним. Адже одній з причин поразки Андрій Подковиров назвав невдалі дії задньої лінії, і досвіду Ярутіса, можливо, якраз і не вистачило "Мавпам".

- Сидячи на лавці в такому напруженому поєдинку я зрозумів як складно бути тренером, - почав коментар Роландас. - Признаюся, що грати на майданчику набагато легше, ніж спостерігати за матчем з боку. Відносно сьогоднішньої зустрічі, то не варто забувати, що "Азовмаш" - чемпіон України, що діє, учасник "Фіналу чотирьох" Кубка Європи. Ми дуже хотіли перемогти, а у мене навіть виникали думки кинутися в бій. Шкода, маючи величезну мотивацію, партнери не змогли виконати установку тренера.

- Коли можна чекати вашого возращенія на майданчик?

- Я дуже хочу грати, але у мене дуже важка травма і по прогнозах медиків я вибув на шість місяців (у Ярутіса - розрив зв'язок коліна, отриманий в грудні, - Прим )М.А.. Проте реабілітаційний період проходить успішно, тому я навіть почав бігати кроси. Втім, природу не обдуриш і раніше чим зможу, на майданчик я не вийду.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Наши блоги