"Киев" одержал непростую победу в Николаеве

44

МБК "Миколаїв" 83 - 98 БК "Київ"

24:26, 24:28, 20:19, 15:25

Дебют поєдинку пройшов в рівній і безкомпромісній боротьбі. На активність Артура Дроздова і Ламарра Гріра господарі паркету відповідали еффектівнимі діями Івана Гилевича. У результаті, лише точний триочковий у виконанні Джермейна Джексона дозволив "вовкам" піти на першу перерву в роле лідерів – 26:24.

Друга десятихвилинка знов почалася з дальнього попадання – цього разу від все того ж Гріра. Саме цей кидок поклав початок ривку гостей, завдяки якому вже в середині періоду цифри на табло свідчили про двозначну перевагу киян, – 35:24. Проте підопічні Валентина Берестнева знайшли в собі сили, щоб помітно скоротити свій очковий дефіцит – 32:38 після результативного проходу Владислава Тонченко. Відновити ж паритет миколаївцям не дозволила впевнена гра Харіса Муєзіновіча, вже до великої перерви записав на свій рахунок 13 очок.

Третя чверть також пройшла без явної переваги однієї з команд: кияни хоч і утримували опонентів на відстані в п'ять-шість пунктів, але збільшити свій гандикап не могли.

Вирішальним же став завершальний ігровий відрізок, під час якого «вовки» просто-таки нокаутували своїх візаві. Авторами переможного спурту стали Олексій Печеров і Джермейн Джексон, які в четвертому періоді, здавалося, просто не помічали захисту миколаївців. У результаті – 98:83 на користь Дроздова і компаній.