Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Азовмаш" на диво легко переграв "Черкаські Мавпи"

35

Воно і зрозуміло місцевий шанувальник баскетболу зголоднів за справжніми баскетбольними. Адже протягом майже двох місяців місцевий палац спорту, за виключенням МБК "Миколаєва" приймав лише аутсайдерів суперліги. На ура розлетілись навіть білети на стоячі місці, які доречі то коштували порівняно не мало – 10 гривень. Окрім неабиякого турнірного значення інтригу підігрівала і колишня маріупольська прописка відразу шістьох представників помаранчево-чорного лагеря. Відразу після матчу Андрій Подковиров зазначе що однієй з причин поразки його команди була відсутність на паркеті саме одного з колишніх азовців – Роландаса Ярутіса.

На самому старті матчу приводів для невтішних висновків в наставника черкащан не було. Стартовий спурт зорганізований Ліщуком та Ліаделісом ефектно зупинив своїми дальніми Діккенс – 15:12 відразу після цього Джонсон двічі поспіль залишив в статистах Байрамовича. До того ж після першої десятихвилинки із здобутими очками паркет в господарів полишали виключно американці.

Потужним індивідуальним діям заокеанським баскетболістам "Азовмаш" протиставив справжню командну міць, яка могла залишити господарів навіть без жодної виграної чверті. Але чергова ефектна трьошка Діккенса все ж подарувала переповненому "Будівельнику" епізодичну радість 21:20. Така собі індивідуальна спритність американського форварда виявилася палкою з двох боків. Своєрідне перетягування ковдри на певний час могло допомогти в збереженні рівноваги, але віднайти тієї командної гри за рахунок якої "Мавпи" переїхали "Азовмаш" в першому колі чемпіонату це однозначно не допомагало. Слабкість в задній лінії черкащан першим відчув Ліаделіс його три проходи поспіль із логічним завершенням і окреслили старт ефектного ривка маріупольців – 17:2. Інертність в атаках мавп з'явились після того, як сів Артем Буцький. В підсумку - цупкий індивідуальний пресинг гостей дав можливість їм зберігати власний кошик в недоторканості протягом 3-х хвилин! – 28:41.

Після великої перерви подарував надію на збереження інтриги своїм дальнім Діккенс. А відрузу після цього саме збитий приціл в кидках з периметру зіграв з черкащанами злий жарт. Хоч і не без проблем та все ж господарям вдавалося виводити на кидок своїх снайперів, але 5-ть поспіль "цеглин" від Казлаускаса та Валейко допомагають "Азовмашу" дістатися максимальної різниці в рахунку – 42:65. Незважаючи на суттєвий гандикап Рімас Гірскіс "дав спокій" своїй основі лише за 2 хвилини до завершення матчу, коли після перебору фолів сіли відпочивати Пауелл та Ліщук, саме замість останнього вийшов Івашин. Під завісу матчу "прокинувся" і Артур Джонсон та один з лідерів черкащан лише допоміг своїй команді зберегти позитивну різницю здобутих очок в поєдинках з "Азовмашем" - 70:88. Та в розподілі місць в турнірній таблиці після першої частини чемпіонату це навряд чи матиме сенс. Здобуток американського центрового в 23 пункти допоміг йому дістатися позначки в 1000 набраних очок за черкаський клуб.

Подковиров Андрій (головний тренер БК "Черкаські Мавпи"): "Гра мала принциповий відповідальний характер. Всі гравці розуміли, що фактично переможець сьогоднішньої гри стає чемпіоном цього сезону. На нас лежала велика відповідальність і десь може бути гравці перегоріли. Ми сьогодні не зіграли свою гру, окрім двох американців, мало хто показав результат. Основна проблема – це наша задня лінія, яка не зіграла агресивно в нападі, не зіграла дисципліновано по організації гри, наші захисники повністю не управляли командою".

Роландас Ярутіс (захисник БК "Черкаські Мавпи"): "Дивитися на гру з лавки набагато важче, ніж особисто мені бути на майданчику. Я вже багато ігор сиджу з тренером і я відчув, яка це навантаження і відповідальність. Що стосується сьогоднішньої гри, не варто нагадувати, що "Азовмаш" – це чемпіон України, що діє, це фіналіст, яка увійшла до фіналу чотири єврокубка ФІБА. Наша ж команда не виконала дані тренером установки".

Рімас Гірскіс (головний тренер БК "Азовмаш"): "Гра була принциповою. Ми в серці сподівались, що переможемо, але впевненості не було. Одну справу говорити, а інше – стати чемпіоном України, це дуже непроста справа. Ми зіграли менше ігор, і в ЗМІ говорять лідери "Київ", "Мавпи", але власне чому ми не лідери?".

Ель-Амін Халід (захисник БК "Азовмаш"): "Важливим чинником стало наше бажання перемогти. Наша команда краще і якщо знадобиться, ми зможемо це ще раз довести. Перша чверть була важливою для нас, виходячи на полі, ми хотіли сильно зіграти. Ми знаємо, що Черкаси – хороша команда, вони перемогли нас в Маріуполі, тому ми хотіли зіграти хорошу гру в Черкасах. У першій чверті я не знайшов свою гру, але вже в третій чверті – зіграв досить добре".

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Наши блоги