Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Польська робоча група прибула до України

60

Як повідомили "СпортОбозу" у Прес-службі ФФУ, сьогодні о 13.30. з метою розгляду та затвердження концепції фінальної презентації спільної українсько-польської заявки на право проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу до Києва прибула польська делегація на чолі з президентом Польської футбольної асоціації Міхалом Лісткєвічем. До складу делегації входять: генеральний директор Штабу Проекту "Євро 2012" Пьотр Никовскі, заступник керівника Польського організаційного комітету "Євро 2012" Адам Олковіч, директор департаменту Міністерства спорту Республіки Польща Діаріуш Буза, керівник Комітету з презентаційної діяльності Міністерства спорту Республіки Польща Войчєх Цлапіньскі та менеджер Штабу Проекту "Євро 2012" Каміл Внук.

Сторони розглянуть концепцію фінальної презентації, обговорять кандидатури спікерів, склад офіційної делегації, a також питання фінансування.

Нагадаємо, що фінальна презентація спільної українсько-польської заявки відбудеться 17 квітня цього року о 16.45 у м. Кардіф (Уельс). На фінальній стадії тендеру УЄФА Україна та Польща конкурують зі спільною кандидатурою Угорщини та Хорватії, а також Італією.

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Наши блоги