Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Баскетбольна вечірка з Кирилом Фесенко

58

В четвер у нічному клубі "Ultra club" відбулася баскетбольна вечірка, головним героєм якої став молодий, перспективний гравець "Мавп" Кирило Фесенко.

Свій шлях до великого баскетболу Кирило почав із 8 років. Як зазначив сам гравець, з початку баскетбол йому був не до душі. Однак доля розпорядилася по своєму. Кирило став одним із кращих гравців української суперліги.

Гості вечірки мали можливість сьогодні задати питання про життя Кирила. І головним питанням до холостого Фесенка стало – чи має він дівчину.

Запитання із залу: - Кирило, чи є у вас дівчина?- Ні

- А чому?- Дівчино, а у вас є хлопець?

- Ні?- А чому?

Такий епілог народився перед цікавим завданням до Кирила – розказати якою ж саме повинна бути дівчина його мрії, яку було запропоновано гравцеві зробити власними руками – із яскравих повітряних кульок.

І ось такий портрет майбутньої коханої Кирила, він сам змалюавав майструючи свою "повітряну" мрію:

"Цікавою, адже сумно говорити із стіною, про зовнішність важко говорити, тому що не можна сказати, яка людина буде тобі до душі, і головне, вона повинна мене розуміти, а це найскладніше. Одне можу сказати точно, що 100% одружуся із слов’янкою".

Запитання із залу:Ходять чутки, що команда, вигравши чемпіонат команда поголить голови, це правда?

Кирило Фесенко:

Пропозицію поголити голову вніс Роланда Ярутіс. За умови, якщо команда виграє Чемпіонат України. Я думаю, якщо нам вдасться вибороти золото, я разом з командою таки поголю голову.

Кирило виявився не лише вправним баскетболістом. На одному із конкурсів він показав себе як непоганий танцюрист, який вправно танцює рок-н-рол, і може галантно запросити даму на танець.

Вечір традиційно завершився обміном сюрпризу, приготованого гравцем із будь-яким подарунком від вболівальників. Сам Кирило категорично заявив:

"На гроші грати не цікаво", приготувавши до аукціону свій портрет, намальований львівським художником.

Гості вечірки в обмін запропонували танець, спільну фотографію Кирила із фанами, власну фотографію і таємничий сюрприз, автор якого не побажав ділитися його секретом із публікою. Кирило не пішов на авантюру, і не поступився спокусливим східним танцям, обравши лот, який збереже пам’ять про його життя в Черкасах на довгий час – спільну фотографію із своїми вболівальниками.

Баскетбольна вечірка з Кирилом Фесенко

Баскетбольна вечірка з Кирилом Фесенко

Баскетбольна вечірка з Кирилом Фесенко

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Наши блоги