Українські борці - найсильніші в світі

У розіграші Кубка світу брали участь 6 найдужчих збірних команд - США, Росія, Іран, Грузія, Україна і Туреччина. Українці потрапили в підгрупу з грузинами і турками.

У першому двобої українці здобули перемогу над торішнім переможцем Кубка світу командою Грузії. У двобої з господарями змагань - турками - здобули перемогу з мінімальним рахунком 4:3.

Переможні очки в цьому двобої завоювали працівники Центрального спортивного клуба ВС України Вугар Рахімов (вагова категорія до 55 кг) і Дмитро Пишков (вагова категорія до 74 кг), представник Одеського 9-го Спортивного клуба армії (вагова категорія до 84 кг) солдатів служби за контрактом Віталій Ліщинський.

Переможне четверте очко українській команді приніс у ваговій категорії до 120 кг представник ЦСК ВС України солдат служби за контрактом Олександр Чернецький.

У фіналі змагань українські борці зустрічалися з командою США, яку впевнено перемогли і завоювали Кубок Світу.