LTE планшета Участвовать

/Новости баскетбола

"Черкаські Мавпи" познущались з харків'ян

54

Спочатку ці команди встановили рекорд результативності в рамках чемпіонату України 121:115. Потім в рамках Кубка України колективу Подковирова вдалось встановити свій власний рекорд результативності – 121 очко. А вже в матчі-відповіді помаранчево-чорні встановили свій абсолютний рекорд різниці рахунку – 117:65. Занадто довго цей рекорд не втримався, до того самого часу, коли "Політехнік" завітав до Черкас.

Самі ж господарі цей матч могли розцінювати, як своєрідну згадку про баскетбольні перипетії. Адже останні матч суперліги за участю "Мавп" датувався 10 лютого із "Політехніком", тільки у рамках Кубку України.

Помаранчево-чорні довго не запрягали. І знову перше вагоме слово сказали американські легіонери. Цього разу Кеніел Дікенс вирішив продемонструвати свої можливості з шестиметрового рубежу. Дві поспіль трьошки американця відразу поставили "Політехнік" в умови наздоганяю. Свою імпульсивність Кеніел продемонстрував кількома хвилинами пізніше, коли двічі поспіль ефектно випробував на міцність конструкцію − вдало поклавши два слем-данки підряд. Зарадити тотальному відставанні своєї команди в ці хвилини міг лише екс-капітан черкащан Олексій Цимбал. Його трьошки залишалися єдиною зброєю харків’ян. Але це лише розлютило господарів, які пішли на першу перерву вже зробивши половину справи – 34:17.

В другому ж періоді цупкому індивідуальному захисту харків’ян все таки вдалось зорганізувати серйозну протидію своєрідному шоу від господарів паркету. Все ж трьохочкоковий Гуртового! під акомпонементи сирени допомагає його команді до мінімуму скоротити різницю а рахунку в другій десятихвилинці - 26:27 та 60 на 44 після першої половини матчу. Далі вже Мавпи повністю відпрацьовували завдання на кожен період, здобуваючи понад 30 очок. Третю чверть своєю трьошкою розпочав невгамовний Дікенс. Який, за рахунок свого вражаючого відсотка реалізації, і став одним з найрезультативніших в цьому матчі – 23 очки та 10 підбирань. Окрім форварда черкащан ще два гравці помаранчево-чорних оформили дабл-дабл: Артур Джонсон та Володимир Гуртовий. Не в останню чергу, саме завдяки домінування передньої лінії команди Подковирова над своїми опонентом Мавпи і довели свою перевагу в рахунку до непристойної – 91:51. Останній період та проблеми з реалізацією дальніх харків’ян лише допомагають господарям дістатися свого чергового рекорду різниці в рахунку – 126:66.

Андрій Подковиров головний тренер "Черкаських Мавп":

Календар чемпіонату України нас вдруге поспіль зводить з "Політехніком". Та все ж цей матч нарешті подарував нам можливість відіграти офіційну гру, якої не було досить давно. Перед командою сьогодні стояло відразу кілька завдань. Звісно головним було отримати перемогу, та все ж протягом матчу я постійно думав про зміну тактичних дій моєї команди. Гадаю, що сьогодні нам вдалось багато чого, особливо потішила реалізація.

Вже завтра ми вирушаємо до Швеції, де проведемо важливий тренувальний збір, який буде важливий ще й тому, що тамтешні команди сповідують зовсім інший баскетбол. Хочеться побачити свої можливості у трохи незвичних обставинах.

Валентин Кулібаба головний тренер БК "Харків-Політехнік":

Перш за все варто враховувати різний рівень команд. Сьогодні "Черкаські Мавпи" і "Політехнік" ставлять перед собою діаметрально протилежні завдання. Ми боремося за місце в суперлізі і свої перемоги маємо здобувати в матчах з командами "другого ешелону".