Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Роліндас Ярутіс: мандри та мрії

39

15 лютого "Черкаські Мавпи" розпочали сезон баскетбольних вечірок, які стали же традицією, яку "Мавпи" започаткували минулого 2005/2006 сезону. Торік всі гравці команди "Мавп" по черзі були учасниками вечірок, включаючи тепер уже Почесного Президента "Черкаських Мавп" Сергія Одарича. Метою заходу є неформальне спілкування гравців черкаської баскетбольної команди із своїми шанувальниками.

Сьогодні відкрився сезон баскетбольних вечірок "Черкаських Мавп". І перша вечірка цього сезону називалася "Роландас Ярутіс: мандри та мрії". Гості свята задавали питання гравцеві, спілкуватися з ними, брали участь у цікавих конкурсах і просто фотографувалися із улюбленим гравцем.

Роландас розповів на сьогоднішній зустрічі, що цей рік не підкладе йому свині, із тієї причини, що захисник "мавп" не вірить у забобони. Проте завуважив, що з його боку "свиню" можуть очікувати лише суперники, яку Роланд може підкласти хіба що у вигляді перемоги своєї команди і хорошої гри.

Ролан розповів свої враження про країни, в яких він виступав. У Франції литовець запам'ятав сир, жінок і те, що ніхто принципо не говорить англійською. На Кіпрі і в Португалії на Роланда особливо вразив гарячий темперамент людей. Коли ж Роланд приїхав в україну, то за його словами він відчув себе ближчим до Литви.

Ярутіс – справжній патріот своєї країни і не приховує своєї щирої любові до Батьківщини. Роландас Ярутіс:

"Я народився у найщасливіший час. Я пожив у Радянському союзі, я бачив як розпадається велика держава і як формує державність моя рідна країна. Я можу сказати лише одне – я люблю Литву".

На баскетбольній вечірці всі учасники відчули гарячу підтримку вболівальників "Мавп". Сам Роланд зауважив:

"Вболівальники Черкас – кращі вболівальники, яких я бачив. Я грав у Литві, у мене маленька країна. Україна набагато більша, але коли виходиш на поле, то не одразу розумієш – домашній матч ми проводимо, чи виїздний, адже всюди команду супроводжують її фани".

У подарунок Роланд приніс свою футболку. Традиційно на вечірках проводять аукціони, на яких розігруються якийсь атрибут одягу гравця. Проте Роланд не захотів продавати свою футболку за гроші. Він запропонував обміняти її на будь-що, крім грошей. І від своєї вболівальниці одразу отримав пропозицію обміняти майку "на шматочок дитинства". Заінтригований Роланд одразу погодився і до його рук потрапило плюшеве слоненя.

На кінець вечірки Ярутіс приготував свій улюблений напій, поділившись секретом із усіма присутніми.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Наши блоги