Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Відкритий лист вболівальників "Черкаських Мавп" до ФБУ

30

Президенту

Федерації баскетболу України

Хромаєву З.М.

Відкритий лист

Шановний Заурбеку Майрамовичу. Просимо Вас як людину уповноважену приймати рішення, зважити на положення, якими керується ФБУ (Регламентуючі документи сезону 2006/2007 (Міністерство України у справах молоді та спорту. Федерація баскетболу України). – К., 2006: "Якщо команда з якихось причин хоче змінити дату гри, вона повинна заручитися письмовою згодою клубу суперника з узгодженою іншою датою… Перенесена гра повинна відбутися не пізніше, ніж за один місяць до закінчення регулярного чемпіонату ( який, до речі, закінчується 6 квітня, а ФБУ попередньо не визначила дату проведення гри (прим. автора).

… Порядок проведення ігор визначається за домовленістю керівництвом клубів – господарів майданчиків. Час початку матчів повинен бути повідомлений у директорат чемпіонату не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення ігор".). Ми просимо відмінити незаконне рішення ФБУ щодо перенесення матчу "Черкаські Мавпи" – БК "Азовмаш" і розглядаємо безпідставне перенесення матчу як свавілля ФБУ і неповагу до всієї вболівальницької громади України!

Просимо Вас ще раз зважити прийняте Вами рішення і при остаточній відповіді, щодо перенесення матчу, керуватися здоровим глуздом, а не амбіціями окремих осіб чи клубів.

Зараз за ходом подій спостерігають тисячі вболівальників всього українського баскетболу. Від Вашого рішення залежить наскільки в майбутньому збережеться спортивний дух змагань і здорова конкуренція між баскетбольними командами України.

Із повагою вболівальники команди "Черкаські Мавпи"

14 лютого 2007

Наши блоги