Примите участие
в розыгрыше
сертификата на 5000 грн на товары от сети интим-бутиков Насолода Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Євроліга ФІБА * "Азовмаш" виходить в одноосібні лідери

74

Євроліга ФІБА. 2-й груповий турнір. 2-й тур "Азовмаш" (Маріупіль, Україна) - "Динамо" (Московсьая обл., Росія) 79:68 (16:15, 19:14, 22:13, 22:26). Рімас Гірскіс (головний тренер "Азовмашу"):- Відразу після нового року, коли команда зібралася у повному складі, ми із гравцями домовилися, що зобов'язані виграти як мінімум чотири поєдинки підряд в Кубку Європи. Як бачите, все йде згідно наміченому плану. Сьогодні нам не вдалося зіграти так само успішно як з "Маруссі", проте тому провиною – деяке хвилювання хлопців, які дуже хотіли продемонструвати красивий баскетбол. У результаті моїм підопічним довелося більше працювати на майданчику, ніж грати. В цілому матч вдався, не вийшло тільки належним чином відпрацювати на щитах, і, що здивувало, справитися з Ліхолітовим. Проте до московського поєдинку ми над цими нюансами попрацюємо і все буде нормально.

Сергій Ліщук (форвард/центровий "Азовмаша"):- Ми серйозно готувалися до цієї зустрічі, адже ні для кого не секрет, що «Динамо» - фаворит нашої групи. Виграли і це приємно, проте виходило у нас сьогодні далеко не все. Так вже вийшло, що тренер малював нам одне, а ми частенько не виконували установку і робили зовсім інше: звідси і неприємності. І все-таки всі нитки гри були в наших руках і навіть зігравши не кращим чином четвертую чверть, виграш не упустили: спасибі Халіду.

- Як так вийшло, що Ліхолітов відчував себе у вашій трьохсекундній зоні настільки вільно? - Якщо чесно, то самому неприємно. В принципі, при зміні я повинен був виходити на маленького, а наш захисник прихоплювати "великого" суперників. Якоюсь мірою це спрацьовувало, оскільки перекидаючи через мене динамівці промахувалися, проте встигати на відскік вже не вдавалося. Думаю до наступного матчу подібне вже не повториться".

"Рига" (Латвия) - "Марусси" (Греція) - 92:88 ОТ (20:19, 22:15, 18:17, 20:29, 12:). Положение команд:"Азовмаш" - 4 очка, "Динамо", "Рига" - по 3, Марусси - 2.

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Наши блоги