Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкаські Мавпи" перемагають киян

37

Схоже проблеми задньої лінії Андрія Подковирова цього сезону не перестануть допікати. Цього разу на перший план вийшли травми Лєбєдєва та Буцького. Якщо ж останнього обставини просто змусили сьогодні виходити на паркет то Лєбєдєва, в кращому випатку, можа буде побачити у грі в матчі Кубку Виклику проти "Дніпра". З огляду на це у старті вийшов експериментальний тандем захисників – Валейко-Умбрашко. Обом латвійцям було що доводити, але от чи то бажання, чи то майстерності цього вечора їм відверто бракувало. Саме розхлябанність в захисті "Мавп" та пристойний відсоток реалізації будівелів, надовго на табло БС "Будівельника" закріпило перевагу гостей.

Здавалася стартовий мандраж мали перекреслити дві поспіль трьошки від Казлаускаса та Умбрашко – 17:16. Та все той же мандраж по ходу матчу втратив лише приставку стартовий. До того ж дальнобійність прибалтів навіть не змогла оформити перемогу в першому періоді: знаний снайпер киян – Максим Балашов без вагань прийняв виклик і під акомпонименти сирени також розродився дальнім – 17:19.

Та на цьому проблеми господарів лише почались. Захист Мавп, не дивлячись на прізвище виконавців, яких гарячкувато міняв Андрій Подковиров, в ці хвилини нагадував прохідний двір. І справа тут навіть не в пристойному відсотку реалізацій середніх від "Будівельника" (67%). Все таки при виконанні кидка без опіки поповнювати свою скарбничку не так і важко. А от факт втримання переваги, яка подекуди доходила до 11-ти очок, викликає лише повагу до колектива Евгена Мурзіна, основними дійовими особами якого в цей вечір були молоді виконавці! Шість поспіль набраних очок від Макса Балашова дозволяють його команді іти на велику перерву з високо піднятою головою – 37:42.

Перелом в матчі настав на початку четвертого періоду – єдиного, який черкащани відіграли на належному рівні. Все розпочала одна із не багатьох в цьому матчі корисних дій Кеніела Дікенса – влучної атаки з периметру. Своїм вчинком американець яскраво продемонстрував, як слід карати зонний захист гостей. Після цього ще тричі поспіль черкащани здобували дивіденди з трьохочкової дужки. Спочатку двічі це вдалось Казлаускасу, яким і став найрезультативнішим в цьому матчі ( 22 очки та 6 під. та 6 пер.) а після втрати Стефанишина, згадав як це робити Буцький – 61:55. Перервати свою "засуху" гості зуміли лише на п’ятій хвилині останнього періоду, коли дістати "Мавп" було вже не реально – 75:64.

Андрій Подковиров головний тренер БК "Черкаські мавпи":

Грою та її змістом я не задоволений повністю. Ми провели лише кілька змістовних атак, а злагоджені дії в захисті від своїх підопічних я зумів побачити лише протягом кількох хвилин в останньому періоді. Так у нас є певні проблеми із складом, свою роль тут відіграли травми, сьогодні можливо випадали американці, які перовели важкий матч з "Дніпром", але всі інші мали відіграти значно якісніше. Приміром я дуже не задоволений грою Умбрашко, тай взагалі вся задня лінія доклала дуже мало зусиль до сьогоднішнього результату. Ще одна проблема стосується Дікенса – він ще повністю не розуміє гри команди, а партнери вже розраховують на нього на всі сто відсотків. Після його приходу в нас зламались певні комбінаційні дії, але гадаю це не на довго.

Євген Мурзі головний тренер БК "Будівельник":

Причину поразки потрібно шукати в четвертій четверті, яку ми відверто провалили. Черкаська команда за підбором гравців переважає нашу, можливо вони сьогодні ставили якісь інші завдання, але гадаю, що в будь якому разі ми протягом трьох періодів демонстрували пристойний баскетбол. "Мавпи" почали дуже щільно захищатись, а у такій ситуації потрібен був лідер – такого не знайшлось, Балашов зумів відпрацювати ці функції лише в першій половині матчу. Можливо тому, що в другій половині з ним відпрацьовував висококласний захисник – Буцький.

Арнас Казлаускас форвард БК "Черкаські мавпи":

Гадаю що основною причиною такої напруженої гри став моральний стан команди: якась неналаштованість, недооцінка. Тут не потрібно говорити про якісь травми, адже із такої команди має кожен відіграти свою гру і максимум докласти зусиль до загального результату. Сьогодні цього не вдалось і "Будівельник" певною мірою покарав нас.

Наши блоги