Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Ярослав Попович обвенчается с итальянкой в Дрогобыче

39

Український велогонщик Ярослав Попович разом із партнерами по клубу завершили участь у супербагатоденці „Тур де Франс”. Але часу для перепочинку наш земляк особливо не має – вже 16 серпня він візьме участь у тижневих велозмаганнях у Нідерландах, а за три дні стартує в одноденних перегонах у Франції.

Але напередодні Ярослав разом з дружиною - італійкою Сінді Марією Бароні – завітають до України, де на них очікують приємні урочистості. 12 серпня у Дрогобичі молодята обвінчаються в православній  церкві „Свята Трійця”. Дружками Ярослава будуть два його українських товариша, а Сінді „представлятимуть” 15-річна сестра та 23-річна подруга з Італії.

Родина Поповичів взяла шлюб в Італії майже рік тому – 9 серпня – тому вінчання на родинній раді було ухвалено проводити на Батьківщині чоловіка. „Для нас з Сінді вінчання - дуже важливий крок у житті і дуже урочиста подія, - сказав Ярослав власній прес-службі. – Незважаючи на невдалий старт в найпрестижніших змагань – ані професіональне, ані особисте життя не зупиняється. Керівництво команди відзначило, що нічого страшного не відбулося, адже треба вміти і програвати”.

Контракт Ярослава з американською компанією „Дискавері Ченнел” розрахований до кінця 2007 року, а визначення одноосібного лідера команди для участі в наступних змаганнях найвищого ґатунку заплановано на січень-лютий.

Наши блоги