Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Волков прояснил ситуацию с БК "Киев"

42

"Чутки про мою смерть дещо передчасні" сказав якось герой одного із кінофільмів.

Приблизно так можна охарактеризувати інформацію, яка з'явилася на деяких українських інтернет-сайтах з приводу банкрутства баскетбольного клубу "Київ".

Цю ситуацію прояснив почесний президент столичної команди - Олександр Волков. За його словами, із фінансами у "беків" все гаразд, просто у клубу змінилася політика і з цього сезону основну ставку клуб робитиме на українських гравців. Наприклад, у команді гратиме 18 номер цьогорічного драфту НБА Олексій Печеров. Також тривають переговори із екс-гравцем "Лос-Анжелес Лейкерс" Станіславом Медведенком.

Три роки засновники баскетбольного клубу "Київ" вкладали у свою команду чималі кошти і три роки вони чекали, що "вовки" виграють Єврокубок, та ще й у рідних стінах. Три роки вони формували у Старому світі імідж своєї команди як найкращої. 2004 року "Фінал чотирьох" тодішньої Євроліги ФІБА не відбувся у Києві через проведення Євробачення. Наступного року столиця України таки прийняла у стінах Палацу спорту фінал чотирьох тепер уже Кубка Європи, але "вовкам" виграти його виявилося не по зубах.

Тоді Волков та однодумці вирішили зробити ставку на українських гравців та вказали усім легіонерам на двері. Прагли залишити лише Афіка Нісіма, але той вже підписав контракт із французьким "Страсбуром".

Паскуалє на тренерському містку команди змінив відомий у Європі спеціаліст - Віктор Бережной. Саме він з нуля будуватиме гру київської команди. "Беки" не відмовляться від послуг легіонерів, але їх буде обмаль.

Наши блоги