Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

18 июня. Леонид Кучма: "Немецкая пресса писала, что после поражения от испанцев "загадка" Украины разгадана!"

39

Эксперты: Олег Саленко, корреспондент немецкого "Киккера" и обозреватель "Спорт-Экспресса" Виталий Галинский, первый чемпион Украины по футболу в составе симферопольской "Таврии" Сепер Алибаев, советник всемирной организации здравоохранения Жан Эли Малкив, арбитр ФИФА Сергей Шебек и ведущая канала "М1" Каролина Ашион.

Савик Шустер:- Чего вы ждете от завтрашней игры чего вы ждете от сборной?

Леонід Кравчук:

- Добрий вечір, Україно! Тут, в Германії, ніхто окрім футболу ні про що інше не думає, вся аура буквально просочена футболом. І, звичайно, ми приймаємо у всьому цьому безпосередню участь. Ми чекаємо завтрашнього дня, вольової перемоги нашої збірної, і у нас для цього є всі підстави. Граючи проти Туреччини, Данії та Греції, Україна показала досить високий клас футболу. І те, що відбулося у поєдинку з Іспанією, ні про що ще не свідчить, одна гра не може визначати рівень команди і давати оцінку команді. Команда, ми сподіваємося, буде грати достойно і виправдає наші сподівання.

Леонід Кучма:

- Добрий вечір! Незважаючи на всі політичні колізії, ми живемо тільки футболом. Шок після Іспанії минув, і всі ми чекаємо тільки одного – перемоги! І цим живемо і це обговорюємо.

Савик Шустер:- Есть что-то в игре аравийцев, чего вы опасаетесь, характера или каких-то технических качеств?

Леонід Кравчук:- Тут стільки непередбаченого… І поразка сербів 0:6, і нічия американців з італійцями. І нам не треба зосереджувати увагу на які небудь особливі моменти команд, а грати і перемагати і аравійців, і будь-яку іншу команду, для цього, я впевнений, в нас є все.

Леонід Кучма:- Я впевнений, в світі немає жодного вболівальника, який би достроково розписував результати того чи іншого матчу. Українська поразка в першому матчі не повинна поставити заслон перед нашою командою на шляху до інших перемог.

Савик Шустер:- Насколько Вас впечатлила атмосфера на немецком мундиале?

Леонид Кучма:- Меня очень удивило поведение испанских болельщиков после нашего поражения. Никакой злости, сарказма, пренебрежительности по отношению к украинской сборной и ее болельщикам. И, в какой-то мере, мы были благодарны за такое отношение. Нас узнают на улицах, отношение хорошее. Правда, немецкая пресса писала мол, "до чемпионата Украина была самой большой загадкой мундиаля, но после поражения от испанцев теперь эта загадка разгадана". Но, еще раз подчеркну, к украинцам и к Украине здесь очень хорошее отношение.

Леонід Кравчук:- Обстановка досить тепла і надзвичайно патріотична. Тут діти вдягнені відповідно до національної приналежності, вулиці всі заповнені вболівальниками, кожний намагається вирізниться, всі розмови тільки про футбол. А якщо пригадати, що ми приймаємо участь у тендері за право прийняти чемпіонат Європи-2012, то звичайно, дай Бог нам сили і мудрості збудувати щось подібне, і тоді Україна дійсно увійде в еліту футбольних держав. Але насамперед нам треба перемогти завтра Саудівську Аравію, щоб довести що ми дійсно маємо право на те, щоб вважатися однією з країн-лідерів світового футболу.

Леонід Кучма:

- Я хотів би підкреслити той факт, що канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка, доречі, була присутня на матчі Германія-Польща, на нараді уряду прийняла рішення - весь уряд був розписаний по участі одного з представників німецького уряду на матчах збірної Німеччини. Оце показник відношення до спорту і, зокрема, до футболу! Бо для Німеччини гра національної - команди це насамперед імідж країни!

Вопрос из студии:

- Делали ли ставки на матчи немецкого мундиаля?

Леонид Кучма:- Нет, я ставки не делаю, предпочитаю преферанс.

Леонид Кравчук:- Для того чтобы этим заниматься, в этом нужно понимать.

Леонид Кучма:

- Я знаю, что некоторые из представителей украинской делегации делали ставки, но никто из них счет не угадал.

Наши блоги