Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкасские Мавпы" заняли почетное четвертое место в Суперлиге

32

Знову таки перед матчем з "Хіміком" черкащан допікали травми, які назбиралися в ході чемпіонату. Знову найбільше постраждала передня лінія команди: місце Гуртового в лазареті зайняв Джонсон (гомілкостоп). Проте, втрата американського центрового особливо не позначилась на грі команди в першій половині зустрічі. Навпаки, саме відмінні дії передньої ланки нашої команди в першій половині матчу(6 з 9-ти виконані обома командами) призводять до того, що "Мавпи" впевнено виграють перший період – 21:15. І це при тому, що стартовий спурт "Хіміка" просто примусив хапатися за голову (7:0). Першим оговтався від стартового провалу Андре Чірич, його п’ять (3+2) очок стали для команди як ковток свіжого повітря. Вдихнувши "по глибше" господарі відповідають ще більш вражаючим ривком (9:0) і в підсумку 11:9 по грі.

Аби внести ще одну свіжість, цього разу в голову Рибалки, який вже і забув, коли відігравав на паркеті більше п’яти хвилин, Андрій Підковиров дає можливість захиснику зіграти всі 10 хвилин другого періоду. І яким було здивування переповненого ПС "Будівельник", коли поряд із розкішними передачами Олександр тішив влучними кидками (звісно це він вмів робити завжди, але по – справжньому оцінити гру захисника можна було лише в заключному матчі сезону. Дуже прикро!). Ще раз по – справжньому здивуватися можна було, усвідомлюючи, що пару в захисті Рибалці склав, навіть не Чірич, а Госа. Також, в черговий раз, Чарльз довів, що атакувати з периметра він вміє не гірше ніж серб. Саме його трьошка за 4-ри хвилини до завершення першої половини гри робить відрив в рахунку двозначним – 33:22 (до того ж, як виявилося, то була найбільша перевага в матчі від обох команд). Запах смаженого Звєздан Мітрович відчув миттєво. Не менш швидка зміна захисту і "Хімік" на велику перерву йде з більш пристойним рахунком – 36:31.

Перевагу в п’ять очок черкащани обережно зберігають протягом всього третього періоду. І що характерно, демонструють в ці хвилини справжній чемпіонський дух – дозволяють собі помилитися лише в разі промаху гостей. Під обопільну перестрілку Андрій Підковиров випускає ще одного свого джокера. Проте, здивувати він нікого так і не зумів, хіба що заробив за п’ять хвилин своїх робочих 3 персональних зауваження. Як не дивно, саме Шакула з лінії доводить підсумкову перевагу в третьому періоді до 7-ми очок – 52:45.

Заключний період дав стільки запитань по грі команди, що навряд чи на них можна буде дати відповіді до початку нового сезону: куди поділося підбирання ( 4 від черкащан з 14-ти загальних) і хто взагалі вміє атакувати з середньої дистанції (2 з 6-ти! ). Та справа тут навіть не у влучності та провалі на підбираннях. Просто тотальний пресинг помножений на відлагодженні дії задньої лінії "Хіміка" просто з’їдають будь-які намагання на атаку господарів. Ривок южненців на початку періоду – 15:1 – красномовне тому підтвердження, і такі вистраждані в третьому періоді +7 за хвилину до завершення поєдинку перетворюються вже в -7 (59:66). Не допомогло навіть дві трошки, випущені поспіль Рибалкою, адже з лінії "Хімік" був безпомилковим.

Тож 67:71 – саме таке мінорне завершенню мажорного сезону. "Хімік" приміряє бронзу чемпіонату.

Черкаси – четверті, і в Черкасах має бути Євроліга!!!

Наши блоги