Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Президент Украины пожелал побед национальной команде

44

28 травня 2006 року у Києві національна збірна України у блискучому двобої перемогла збірну Коста-Рики з рахунком 4:0. Після матчу на НСК "Олімпійському" відбулась остання перед від’їздом до Німеччини на Чемпіонат Світу зустріч футболістів із вболівальниками. Глава Секретаріату Президента України Олег Рибачук вручив футболістам державний прапор України та передав вітання від Віктора Ющенка.

У своєму зверненні до національної збірної Президент зазначив:Шановні друзі!

Здобувши право виступати на чемпіонаті світу з футболу 2006 року в Німеччині, ви сповна виявили найкращі риси українського народу – непереможний дух, сильний характер, нездоланну волю до перемоги. Ви довели спортивну конкурентоспроможність України на світовому рівні, наповнили серця мільйонів наших співвітчизників гордістю за свою державу.

Сьогодні футбол є невід ’ємною частиною фізичної культури та спорту, способом життя, що органічно поєднує людей планети незалежно від віку, статі, освіти та професії.

Українці щасливі від того, що у палітрі чемпіонату світу 2006 року з футболу представлені національні кольори нашої збірної.

Перший крок зроблено успішно. Тепер всі ми очікуємо від вас, що національна збірна команда України з футболу гідно представить країну та утвердиться серед кращих команд світу.

Переконаний, що вихід до фінальної частини – не межа для вас – футболістів та тренерів. Вам до снаги ще більш масштабні та амбітні завдання.

Від усього серця зичу перемог на футбольних полях Німеччини. Бажаю здоров ’ я, впевненості у своїх силах та успіху.

Хай вам щастить!

Віктор ЮЩЕНКО

Найтепліші вітання та побажання успіху гравцям висловили Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко та тисячі футбольних вболівальників.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Наши блоги