Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Президент Украины поддерживает Евро-2012 в Украине и Польше

30

Президент України Віктор Ющенко у листі до президента УЄФА Леннарта Йоханссона висловив вдячність за підтримку українсько-польської заявки на право проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року та запевнив, що для українців і поляків це буде чудовою можливістю гідно прийняти кращих представників європейської футбольної родини і подарувати багатьом уболівальникам в усьому світі непересічну спортивну подію; засвідчити слов’янську гостинність та високу культуру.

В Україні та Польщі цього прагнуть всі і з оптимізмом дивляться в майбутнє.

Уже в середу, 31 травня, відбудеться офіційна церемонія вручення Досьє заявок ІІ стадії на право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу „Євро-2012”. Українсько-польську заявку представлятимуть президенти футбольних федерацій України та Польщі – Г. Суркіс і М. Лісткевич, міністри спорту обох країн Ю. Павленко та Т. Ліпєц, президенти національних олімпійських комітетів С. Бубка та П. Нуровський. На другому етапі тендеру наші держави змагатимуться з Італією, а також об’єднаною кандидатурою Угорщини і Хорватії.

Українсько-польська заявка ІІ стадії складається з восьми глав і містить 400 підписаних гарантійних листів, що свідчать про повну та беззастережну підтримку урядів і місцевої влади обох країн ідеї проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Польщі, їхнього визнання УЄФА ЄВРО-2012 заходом світового значення, що несе в собі важливі людські, економічні і соціальні цінності.

Досьє Заявки містить понад 100 схем та креслень, запланованих під реконструкцію і будівництво стадіонів та інфраструктури (у заявці запропоновано 8 основних і 4 запасних стадіонів), мапи приймаючих міст і зон гостинності, а також повний список наявних та запланованих готелів.

Ґрунтовні медична та транспортна концепції, а також концепція безпеки та правопорядку на період проведення чемпіонату, розроблені на рівні міністерств, детальний маркетинговий план заходів з просування ідеї проведення „Євро-2012” в Україні та Польщі строком до 2012 року, а також попередній варіант закону про „Євро-2012” свідчать про великі шанси наших держав здобути перемогу у тендері.

Відповідно до Досьє Заявки, надання Польщі та України права проведення Євро-2012 це:

успішне та безпечне проведення ЄВРО-2012

свято спільного вшанування футболу

фестиваль спорту зі слов’янською гостинністю

залучення до заходу усього населення України й Польщі

вплив, відчутний мільйонами людей центральної та східної Європи, а також далеко за межами обох держав

підтримка шанувальників футболу на користь усього суспільства обох держав.

ЄВРО-2012 в Польщі та Україні сприятиме популяризації футболу та розповсюджуватиме послання УЄФА далеко за межами цих двох держав. Мільйони футбольних шанувальників із сусідніх країн: Росії, Білорусі, Румунії, Молдови, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Литви, Чехії та інших держав матимуть можливість відвідати Польщу та Україну без жодних обмежень і розділити святкову атмосферу чемпіонату.

Наши блоги