Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Алексей Михайличенко поблагодарил украинских болельщиков

35

По завершенні гри проти збірної Нідерландів до роздягальні української команди зайшов президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, який привітав команду з перемогою та зауважив, що це лише перша гра, яку необхідно забути та відповідально готуватися до зустрічі з італійцями.

На післяматчеву прес-конференцію Олексій Михайличенко прийшов з Артемом Мілевським, якого було визнано кращим гравцем матчу. Медіа-офіцер УЄФА Джордано Томас вручив нашому форварду пам’ятний Кубок від офіційного спонсору Карлсберг.

Першим слова взяв головний тренер команди Олексій Михайличенко:

- Дуже важка і важлива гра. Вважаю обидві команди не показали своїх кращих якостей. Була помітна нервозність в діях, як України так і суперника. Ми дуже добре вивчили своїх опонентів, знали їх як сильні так і слабкі сторони. Я задоволений цією перемогою, однак цей турнір настільки швидкоплинний, що ми вже зараз почали готуватися до гри зі збірною Італії.

- У вас дуже потужна команда…- Можливо, однак у збірної Нідерландів також є потужні футболісти, насамперед в обороні, які добре вміють грати на другому поверсі.

- Мілевський завжди так пробиває пенальті?- Взагалі Мілевський не є нашим штатним пенальтістом, але у цьому випадку він взяв гру на себе. Мабуть у час пробиття у нього були сталеві нерви.

- Чи будуть в складі внесені корективи на гру з Італією?- Так, звісно. В цій грі ми витратили забагато сил, тому деякім футболістам буде надано відпочинок. Нажаль пауза між іграми лише один день, тому будемо шукати оптимальний склад на гру з італійцями.

- Ваша тактика була направлена на нейтралізацію Хунтелаара?- Так, ми добре проаналізували гру голландців, і звісно знали що найбільшу небезпеку необхідно очікувати від дев’ятого номера (Хунтелаара). Тому тренерським штабом було прийняте рішення, що Олександр Яценко буде грати з ним персонально. Гадаю, це було правильне рішення.

- Чи є в вас проблеми з тим, що троє гравців будуть виступати на чемпіонаті Світу в Німеччини?- Наразі ніяких проблем в нас не має. Я розмовляв з Блохіним, і ми дійшли згоди що Чигиринському, Мілевському та Пятову буде корисніше зіграти на молодіжному чемпіонаті Європи. Погодьтесь, це також неабиякий досвід. Також, можу сказати що заявка національної збірної не обмежиться лише трьома гравцями молодіжної збірної, гадаю їх буде більше.

- Що ви скажете про вболівальників?- Дуже приємно, що на нашу гру прийшло вболівати багато українців, які тут працюють або мешкають. Я хочу їм подякувати за цю підтримку, вона зіграла неабияку роль у перемозі нашої команди. Сидячі на лавці я чув лише українських вболівальників.

- Оцініть гру Артема Мілевського.- Вибачте я цього не буду робити, тому що він знаходиться поруч. (Після паузи) Хоча, мені сподобалось що він зіграв не тільки в нападі, а й в обороні. Це те що повинен робити сучасний форвард. А загалом, я би виділив усю команду, тому що кожен гравець вніс свою частку в перемогу команди.

Наши блоги