Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Мэр Киева поможет подготовить столицу под Евро-2012

35

Мер Києва Леонід Черновецький обіцяє Європейському союзу футбольних асоціацій підготувати столицю, у тому числі модернізувати її транспортну інфраструктуру, до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на гарантії, надані Черновецьким у відповідь на звернення Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА).

Також Черновецький гарантує УЄФА безкоштовне надання в користування центральної частини Києва для проведення акцій, присвячених чемпіонату.

Із цією метою Федерація футболу України й Польська футбольна асоціація планують використати територію від Майдану Незалежності до Європейської площі (40 тис. кв. м).

Як повідомляло агентство, ФФУ просить центральні й місцеві органи влади при підготовці проектів державного й місцевого бюджетів на 2007 рік урахувати витрати внаслідок можливої перемоги україно-польської заявки на проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

11-15 вересня УЄФА проведе інспекцію підготовки України до участі в тендері.

У листопаді 2005 року УЄФА включила спільну заявку України й Польщі до фінальної трійки претендентів на проведення чемпіонату.

Остаточне рішення про місце проведення Євро-2012 УЄФА має намір прийняти в грудні.

У тендері також беруть участь спільно Хорватія й Угорщина, а також Італія.

Наши блоги