Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Украина и Польша движутся к Евро-2012 в нужном ритме

32

Чергове засідання робочої групи з підготовки до участі у другому етапі тендеру УЄФА на спільне проведення в Україні та Польщі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року відбулося сьогодні під головуванням віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка.

"Ми рухаємося у запланованому темпі, - зазначив В'ячеслав Кириленко у розмові з журналістами. - 11 травня Уряд ухвалив Розпорядження про план заходів щодо підготовки нашої заявки до участі у другій стадії тендеру на право проведення Євро-2012. Цей план виконується. Найближче наше завдання - успішно презентувати 31 травня у Женеві спільне українсько-польське досьє".

Нагальними, за словами віце-прем'єра, ще залишаються питання щодо готелів, інвесторів і виділення у містах-кандидатах на проведення матчів Євро-2012 земельних ділянок під будівництво готелів. Спеціального обговорення потребує процес створення туристично-інформаційних центрів, оскільки з цього приводу на початку осені до України завітають експерти УЄФА.

До розряду важливих В'ячеслав Кириленко відніс і питання облаштування у кожному місті, яке прийматиме Євро-2012, фан-зон для тисяч уболівальників, які приїдуть в Україну, та спеціальних VIP-секторів, де будуть проходити урочисті й офіційні процедури. "Все це нова робота для України, але я, принаймні на цьому етапі, оцінюю її як таку, що ведеться задовільними темпами", - підкреслив віце-прем'єр.

Тим часом, із Європейського футбольного союзу вже надійшли матеріали про порядок церемонії з проведення передачі досьє-заявок на участь у другому етапі тендеру. 22 травня наша досьє-заявка з усіма доопрацьованими матеріалами буде направлена для друку накладом 45 примірників. А в останній день весни українська делегація разом із польськими колегами презентуватиме її у штаб-квартирі УЄФА.

Претендентами на статус господаря європейської футбольної першості 2012 року, окрім України та Польщі, є Італія, а також Хорватія та Угорщина (спільно). Місце проведення визначиться на конгресі УЄФА 8 грудня нинішнього року.

Наши блоги