Топ-темы:

ЧМ-2017 з хокею в Києві: стали відомі особливості підготовки

4,0 т.

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося друге засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, тренер збірної команди з хокею Олександр Савицький, а також представники Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету, міністерств та відомств.

В’ячеслав Кириленко відкриваючи засідання зазначив, що Україна має провести на високому рівні чемпіонат світу з хокею-2017 .

"Для нас є важливим проведення чемпіонату світу з хокею в нашій країні. Уряд докладе усіх зусиль для належної підготовки та проведення цих змагань", - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Учасники засідання обговорили необхідні дії для забезпечення належної організації змагань, зокрема щодо пришвидшення тендерних процедур. Особливу увагу було приділено питанням проведення реконструкції Палацу спорту, де проходитиме чемпіонат світу з хокею-2017 та забезпечення трансляції матчів на Суспільному телебаченні. Окремо торкнулися організаційних питань пов’язаних із місцем розташування фан-зон у Києві та інших містах, а також важливості інформування громадськості про проведення майбутніх змагань.

Президент Федерації хокею Анатолій Брезвін повідомив, що на сьогодні вже продано понад 13 тисяч квитків на матчі чемпіонату.

Тренер збірної команди з хокею Олександр Савицький поінформував про хід підготовки спортсменів до чемпіонату світу з хокею-2017. Зазначив, що 5 лютого починаються триденні збори національної збірної команди, тренування проходитимуть на льодовій арені "Термінал" (м. Бровари).

У понеділок, 6 лютого, команда проведе відкрите тренування, на яке завітають Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

А вже з 9 лютого українська хокейна збірна братиме участь у міжнародному турнірі, який пройде у Польщі.

Нагадаємо, чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА проходитиме в Київському Палаці спорту з 22 по 28 квітня 2017 року. Окрім України за перемогу в чемпіонаті змагатимуться національні збірні Польщі, Угорщини, Австрії, Казахстану та Південної Кореї. Дві команди-переможниці потраплять до світової хокейної еліти.

Поделиться в Facebook